Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányszor kapjon a kiscicám...

Hányszor kapjon a kiscicám egy nap enni ?

Figyelt kérdés
7-8 hetesen fog jönni először nedveset fog kapni utána szárazat. Azt olvastam hogy 6 hónapos korig 3-szor kell etetni utána pedig már csak 2-szer
2020. jún. 2. 17:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
48%
Napi háromszor, de késōbb is így maradjon.
2020. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és 7-8 hetesen mikor idejön akkor is??
2020. jún. 2. 17:22
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

A macska alavetően nem mohó, akkor eszik amikor éhes.

De én is naponta 3szor etetem meg

2020. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jún. 2. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál etetés, azt kutyáknál szokták alkalmazni. A kutyák 10x többet meg tudnak enni, mint amire szükségük van. A macskák viszont annyit esznek, amennyivel jól laknak. Van, aki egész napra ott hagyja a macsek előtt a tápot, így bármikor ehet a cica, amikor akar.

8 hétnél előtt törvény tiltja, hogy elhozd. Azt add neki enni, amit most is kap (8 hetes macska már tápot is eszik) és annyit amennyit kér.

2020. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A cicák naponta sokszor esznek keveset. Én reggel-este adok neki nedveset, a száraz egész nap előtte van.
2020. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én 4-5 alkalommal adtam az elsőnek mikor pici volt.Így kapott suli előtt 7 fele, majd kettő-három fele mikor hazaértem és este nyolckor. Ezt persze akkor követtük,mikor nagyobb lett. Azóta a harmadik macskám a család tagja,-a másik kettő a szüleimnél van- neki már pici korától fogva be van osztva mikor kap,szintén 3-4 alkalom. Ekkor csak nedveset kap,száraz mindig van előtte, ha este megéhezne vagy netalántán senki nincs itthon aki enni adjon nekik az adott időpontban.
2020. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2020. jún. 2. 17:44
 9/11 A kérdező kommentje:
#5 tudom hogy nem lehet 8 hetes kora előtt elhozni de vagy 1 nappal a 8. hét előtt fogjuk elhozni
2020. jún. 2. 17:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem a talált kicsi cicák 3 hónapos korukig 5-6x kértek egy nap enni. Ha megpróbáltam a 3x, kkor éjjel zaklattak kajáért. 3 hónaposan kezdtek el szárazat enni, onnan már 4x elég volt és éjjelre hagytam kint szárazat még. Felnőttként is minimum 3x jóllaknak, meg napközben és éjjel is ropiznak szárazat egy keveset. A cicák ilyenek, legalábbis ezt tapasztalom. Te is majd látod, ha kér, akkor adj neki. De amíg ilyen pici ők is túlehetik magukat, mint a kiskutyák, ilyenkor még ne hagyj kint sok kaját nekik, bár az enyémek mondom ki voltak dobva, éheztek pár hetesen, szóval lehet nem minden cica ilyen, de szerintem szabályozd azért, vagy legalábbis mérd, hogy tudd mikor mennyit eszik, mert így észreveszed, ha étvágytalan.
2020. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!