Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valmi kimondott alapja...

Van valmi kimondott alapja annak, hogy amikor bagzási időszakban a szobacica megjelöli a helyét miért x helyen jelöli meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a házban csak az én ágyamat célozza meg, míg ezelőtt aligha jött be hozzám. Nagyon szeretem őt, és velem szokott játszani is, de mégis apa vagy tesom szobájában alszik.

Tudom, ez kissé undorító, most volt az elso Ilyen alkalom szerencsere, de visszuk is ivartalanitani jovoheten. Csak kivancsi volnek, hogy van-e oka, hogy miert egy helyen csinalja ezt? Mar masodjara Fordult elo ugyanott!!

Es nem eppen tartom jo dolognak



2020. jún. 7. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

ivartalanitás után abbahagyja a jelölgetést

Azért jelöl,hogy a nőstény vagy a him megtalálja

2020. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért jelöli meg az ágyad, mert ott szimpatikus neki. Ennyi :)

Oda nem pisál, ahol alszik, eszik, ennyi esze azért van. De mivel nálad nem teszi, ezért a te szobád a wc. Megszívtad. Bocs :D

2020. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém pl. csak a fürdőszoba szőnyegre jelölt. Kimostam, ecettel öblítettem, másnap ugyanoda.
2020. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!