Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most akkor milyen táp?

Most akkor milyen táp?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Állatorvosi tanácsra szoktattam át a macskákat az Iams tápról a Joserára. Állítólag ez jobb, jobbak az összetevői.


Viszont azóta 2x annyit szarnak és egyfolytában éhesek. Leordítják a fejem a kajáért naponta többször is, pedig eddig csak 2x kaptak enni. Az alom folyamatosan tele, nem úgy látom, mintha ez annyira jó lenne nekik.


Ti milyen táppal etettek ami bevált?



2020. jún. 10. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a táp a jobb, ami beválik a cicádnak és amit szeret.
2020. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kettő vált be jobban, az egyik a Royal Canin Appetite Control Sterilised, a másik a Hill's Science Plan Young Adult Sterilised. Amikor ezekre ráunnak, akkor átmenetileg kapnak valami mást, többfélét szoktam rendelni, mert nem mind a négy cicánknak ugyanaz ízlik. De a fent említett két táp az "alap".
2020. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek mindkét válaszolóval. Azt add ami a cicának a jobb. Én le leszek pontozva, de a royal canin ami bevált a cicáimnál. Hiába vettem acanát vagy orijent ha kétszer annyi termeltek a macskák vagy ment a hasuk tőle. Ráadásul nem is voltak olyan szépek amikor ezeket kapták.
2020. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, visszatérek akkor az eredeti kajára, mert ez így nagyon nem jó. Még a Royalt megpróbálom, hátha. Köszönöm.
2020. jún. 10. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!