Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után a macskák...

Ivartalanítás után a macskák meddig kómásak? Tegnap lett a mienk ivartalanítva, és eddig amilyen élénk, ugrálékony volt, szerintem ennyire nem nyugodhat le ivartalanítás után.

Figyelt kérdés
Most kezdem sajnálni, hogy ivartalanítva lett, így hogy ennyot pihengél tegnap óta. Vagy megnyugodhatok, hogy ez még az altató utáni kóma?

2020. jún. 11. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az altató kiment belőle, de most megvan zavarodva biztos mert ivartalan lett, nem dolgoznak már úgy a hormonjai. Kicsit még furán érezheti magát, illetve fájhat is neki a seb.


Várj vele pár napot mire össze szedi magát. Te se ugrálsz egy műtét után.

2020. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Sokk , gyulladás . 4 . napig csak paté konzervet kapjon esetleg vizezett tejfölt . A gyomor így ne nyomja a sebet .
2020. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pár órát szédülten töltött, aztán újra elaludt néhány órát, utána pedig már nem éreztem különbséget.

Lehet, hogy más példánynak több idő kell, máshogy reagálja le.

2020. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát, te se ugrándozol egy műtét után.
2020. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A miénk 11 óra körül volt ivartalanítva, estére (20 órára) már jól volt, kapott egy kicsit inni. Este még hagytam lábadozni, reggel kapott száraz tápot, azt ette. Nálunk ~2-3 napig kicsit kómás volt, gondolom fájt neki a seb, utána le se lehetett lőni.
2020. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem nálunk is visszatér az ugrándozós, kíváncsi énje. Nem szeretném, hogy bedepizzen. Nagyon féltem❤️
2020. jún. 11. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!