Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért karmol és harap meg a...

Miért karmol és harap meg a macskánk ha szemből simogatom az oldalsó pofáját?

Figyelt kérdés
Hiszen a macskák szeretik odadörzsölni mindenhez az oldalsó pofájukat

2020. jún. 11. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert erőszakos vagy, mert fáj neki, mert nem szereti, mert zavarja, mert utál téged, mert nem jól csinálod, mert macska...Válassz.
2020. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok erőszakos, szépen simogatom mert dorombol is meg ha mondom neki,hogy gyere ide akkor oda is jön csak ez az oldalsó pofasimogatásra allergiás
2020. jún. 11. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem okozol neki fájdalmat? Nincs ott valami sérülése?
2020. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nincs.Ha lefekszik és akkor simogatom a pofáját akkor megengedi de ha ül és szembe állok vele akkor egyből karmol és harap
2020. jún. 11. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szemből állsz és nagy, kerek szemekkel nézel rá, akkor fenyegetve érzi magát és azért harap, karmol. Hunyoríts rá olyankor, de ne erőltesd, ha értelemszerűen nem szimpi neki. Magyarul ne simogasd ott.
2020. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is azon gondolkodom,hogy támadásnak veszi

Köszönöm a válaszokat

2020. jún. 11. 13:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja. Nalunk szimplan nem szereti, ha nyuzzuk. Hiaba van kenyeztetve, a dorombolast Is ki kell erdemelni. Emellett lehet, hogy jatszani akar.
2020. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!