Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges, hogy féljen...

Lehetséges, hogy féljen tőlünk ivartalanítás után a cica? Tegnap lett ivartalanítva, de lebukik ha meg akarjuk simogatni, fél.

Figyelt kérdés
Soha nem bántottuk, mindig nagyon jó sorsa volt. Lehetséges, hogy most féljen??? Ugye ez el fog múlni? Nem szeretném, hogy féljen tőlünk vagy hogy depressziós legyen. Ugye ez el fog múlni? Szivem szakadna meg ha nem...

2020. jún. 11. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem csak össze van zavarodva és nem érti a helyzetet. Ha minden jól megy, néhány nappal később újra a régi lesz, kivéve a műtétet :)

Ám, nőstény cica?

2020. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nalunk is igy volt. Par napig meg volt szeppenve, meg hat o nem erti miert vagtak fel alul, es ilyenkor picit fel meg az emberektol
2020. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
eltetted láb alól az összes utódját, ennek tán mégse örülhet...
2020. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettő van, fiúk, az egyik meg volt sértődve utána rám, de elmúlt, megbocsátott :D A másik cicám olyan volt mintha mi se történt volna :) Nem lesz semmi baj, valószínű nem érti miért volt jó ez, nem fájt semmi, nem volt rosszul mégis csináltak vele valamit.
2020. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A cica nem buta. Tudja hogy elvitted valahova, ahol az ő fogalmai szerint bántották. Szerinted nincs ok félni? Idővel le fog csengeni, nálunk is így volt. Az ivartalanítással sok bajtól óvtad meg.
2020. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fiú cica.

Remélem tényleg nem lesz baja, de mar akkor is sirtam, amikor a mutoben hagytam. Remelem nem lesz baj.

Amikor meg nem tudott mozogni, de a szeme igen, tehat ebren volt, akkor odabujtam hozza, mondtam h mennyire szeretem es egy pillanatra elkezdett dorombolni❤️ Szoval szerintem nem haragszik, de en azt sem szeretnem, hogy feljen tolem. Sajnalom, hogy nem kiskoraban lett elvive orvoshoz. (Most toltotte az egy evet kb egy honapja.)

Sajnalom szegenyt nagyon.. remelem csak megzavarodas es nem lesz depis. Tulzottan szeretem ahhoz, hogy szomorunak lassam. Plane hogy porgos cica.

2020. jún. 11. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz depis, de kicsit óvatosabban nyúlj felé pár napig. Ijesztő élményben volt része, akkor is ha ez az ő jólétét szolgálja. Majd megbékél.
2020. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
De legalább nem fogja a nőstény macskákat felcsinálnia a kóborlásain során, és így nem születik sok kiscica a városban, akik talán elpusztulnak meg ilyenek. :)
2020. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

#3 A macska ezt nem fogja fel, és a kandúrok pont letojják hogy mi lesz a kicsikkel - csak az anyamacska neveli a kiscicákat.


Kérdező, egyrészt arról van szó, hogy elvitted egy ijesztő helyre (érzi a korábban ott járt állatok félelmének a szagát) és most egy kicsit érzékeny neki egy kényes területe.

Ne érezd rosszul magad, a helyes dolgot tetted, sokkal rosszabb lehet a helyzet olyan cicánál aki nincs ivartalanítva.


Másrészt olyan szerve lett eltávolítva, ami hormonokat termelt - most egy kicsit furán érzi magát a hirtelen váltástól, de hamar megszokja.

2020. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!