Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Biztosan előnoys az ivartalaní...

Biztosan előnoys az ivartalanítás? 2 napja voltunk, de még mindig depizik a cica..

Figyelt kérdés
Eddig mindig az ablakban volt, nézelődött, de most meg magánoskodik, elvonul. Szomorunak tűnik. Biztos el fog múlni ez az állapota?

2020. jún. 12. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem depizik.


Lány cica? Hasi műtét, oersze hogy az első két napban még nem teljesen önmaga. Ne aggódj, hamar rendbejön.

2020. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen biztos.

Te egy műtét után hogy éreznéd magad?

A cica most nem érti mi van, a hormonjai felborultak hirtelen.

Még pár nap kell neki mire megszokja a helyzetet és gyógyul a sebe.

2020. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fiú cicáról van szó... de most nem is nyávog nyolckor a konzervért, nem jön hozzánk oda fürdéskor.. ugye visszaalllnak ezek a szokasai?
2020. jún. 12. 22:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Két nap után mit vársz?


Nyugodj meg. Épp túlesett egy műtéten.

2020. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még fájdalmai vannak. Pár nap múlva jobban lesz.
2020. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzéseket.

És szerintetek most hagyjam magára vagy nyaggassam? Mert ha játszok vele jobban érzi magát, de néha harapdál, hogy hagyjam békén..

2020. jún. 12. 23:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg, az állatok érzik a nyugtalanságot.

Még csak 2 nap telt el a műtét óta, kell neki idő mire megnyugszik, kiheveri. Légy türelmes, rendbe fog jönni.


Játszhatsz vele, de ne ugráljon, szaladjon. Ha Őfelsége visszautasítja a játékot akkor persze hagyd.:)

2020. jún. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem! Remélem!☺️
2020. jún. 13. 10:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy van?
2020. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Visszatért a régi állapotába. Mostmár teljesen szerintem sikerült visszaálljon, sőt le se lehet lőni, annyira élénk, mozgékony. De szerintem még csak nem is lett nyugodtabb.
2020. jún. 17. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!