Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik alom a legjobb?

Melyik alom a legjobb?

Figyelt kérdés
Máemunt csomósodó vagy nem csomósodó? Melyiket ajánlott venni?

2020. jún. 14. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

A cicáim a szilikátost sosem fogadták el, így azokról nem tudok nyilatkozni, amúgy azokat sokan dicsérik.


Én csomósodósat veszek az enyémeknek, de ami igazán csúcsszuper, az sajnos mocsok drága ebből.


A Fressnapf sajátmárkása (Premier) aktív szenes alom a #1, illetve a Zooplus Tigerino aktív szenese vált be nálunk.

2020. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Enyém se kedveli a kristályosat, nekem se tetszik, hogy a vizelet gyűlik...

Eddig a biokats classicot használta, ami tök jó, kis szemű, csomósodik, szagmegkötő. Ezt mostanában nem találom, valami natural van helyette, ami poros, barnás (befogja a lábát a macskának).

Most kényszerből a Jackyt vettem, egész jó árban van, ez elég aprószemű, viszont jól csomósodik.

Valami lebomló, bio cuccot, pelletet is próbáltam, de annyira könnyű, hogy nem tetszett a macsnak, hogy lesüllyedt benne.

Ha nagyon hirtelen kell, akkor a lidl_ben veszek, 10 kilós 700 ft. Nagyon poros, de tűrhető, ha csak rövid ideig vagy keverve használod

2020. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Csatlakozom az elsőhöz. Mindenképp csomósodót ajánlok (könnyen tudod a szennyezett darabokat kiszedni és így tovább tart egy zsák) és ha lehet aktív szeneset, mert azok nagyon jól fogják a szagot. A Premiere Multi Cat carbon controll talán egy picit jobban csomósodik, mint a Tigerino aktív szenesp, de a különbség nem számottevő (ráadásul utóbbi olcsóbb is, most talán 3500 HUF, a másik 4500 HUF körüli)
2020. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2020. jún. 14. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a csomósodót ajánlom.

Nekünk ez vált be: [link]

2020. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!