Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prena,Nifty, Panoráma? Melyik...

Prena,Nifty, Panoráma? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Én a prenát ajánlanám. Niftyről sok rosszat olvastam, fals eredményekkel. A prena eredményében konkrétan leírják, hogy található-e triszómia/rendellenesség, vagy sem, a Nifty és a panoráma pedig arányokat és kockázatot ad meg, ami nekem elég fura ilyen drága teszteknél. De mindenki azt fogja ajánlani, amit az orvosa mondott, vagy amit ő csináltatott, tehát nehéz döntés lesz így.
2020. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Tényleg a Niftyben meg a Panorámában csak arányokat és nem konkrét számokat ad meg?

Ezt nem is olvastam.

2020. máj. 27. 23:29
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Igen, én is ma tudtam meg, majd rákerestem, google ki is ad egy Nifty eredményről képet, azon látszik is. Panorámáról nem találtam, mert minden mást dob ki, de írta ma egy csoportban, aki csináltatott, hogy az is kockázatot adott meg. Csodálkoztam én is.

A Prena sem számokat ad meg, hanem azt, hogy kimutatható-e triszómia vagy rendellenesség.

2020. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
En niftyt csinaltattam.
2020. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Holnap akkor jobban utána járok ennek,mert nem olcsó és ennyi pénzért legalább jó legyen!
2020. máj. 27. 23:57
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

En niftyt csinaltattam.


Igen aranyszamot ad meg, pl 1/38900987253728292


Milliardos ha nem tobb aranyszamot.


Most akinek ez nem eleg....


De mindenki maga donti el. Olvasgass, ne gyakorin kerdezz, itt mindenki csak a magaet szajkozza.

2020. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Ennyi pénzért nekem ne arányokat adjon meg, hanem, hogy van-e gond, vagy nincs... Érdekes, a Prena miért nem arányokat és kockázatot ad meg?

Ha elfogadsz egy tanácsot, ne a netes táblázatok, meg hasonló dolgok alapján dönts, mert azok több helyen hibásak. Olvass normális forumokat, lépj be facebook csoportokba, kérj ott is véleményt, meg persze dokiktól is, ne csak egytől. Az itteni válaszok alapján nem fogaz tudni dönteni, mivel mindenkinek mániája a lepontozás, és csak az lesz a jó, amit ő csináltatott.

2020. máj. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Panoramat csináltattam. Kockàzatot ad meg, na de ez dns-t vizsgàl, pontos, nem olyan, mint egy kombinált teszt (ami kb. tippelget), itt az eredmény kb. 99,9%-ban pontos. Èn azèrt ezt csináltattam, mert ez az egyetlen, ami a magzati dns-t el tudja választani az anyai dns-től így ez a legpontosabb.
2020. máj. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mindegyik teszt magát fogja sztárolni a saját oldalán is, de én ezt nem hiszem el, hiszen, ha nem tudnák elkülöníteni, azt sem tudnák, elegendő magzati DNS van-e az anya vérében a vizsgálathoz, valamint pontosan megállapítják, hány %-a ez. De nem vagyok doki, ez csak az én véleményem.
2020. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Én nem fogok ezen vitatkozni, elfogadom azt is, ha valakinek a Prena jön be (te viszont úgy látom nem nagyon fogadsz el más véleményt) Nem gondolom, hogy ezen tesztek bármelyike rossz lenne, az pedig mindenkinek szíve joga, hogy melyikre költi azt a nem kevés pénzt, amit ezekért elkérnek.

Egyébként hozzáteszem, hogy mivel ezek egyike sem diagnosztikai módszer (például ezek alapján abortuszt nem csinálnak), így ezek ezért adnak meg arányszámokat vagy kockázati számokat, mivel egyik sem jelentheti ki azt, hogy biztosan nincs baj (erre csak az amnio alkalmas, a Prena sem és mindegyik tesztnél erről tájékoztatnak is). Ennek ellenére ezek mindegyike megbízható teszt, nem gondolom, hogy bármelyikkel rosszul járna az ember.

2020. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!