Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen Svájci fehér juhászkuty...

Milyen Svájci fehér juhászkutya kennelt tudtok? Valaki tud IceWine+Chocolate Ice kenneleken kívül mondani/melyik szerinte a legjobb? Sportoláshoz

Figyelt kérdés

2017. máj. 20. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itthon nincs munkára alkalmas kennel! Egy tenyésztő sem dolgozik még alap szinten sem a kutyájával. Ha sportra szeretnél fehér juhászt külföldön keress kennelt. Ebben tudok valamennyire segíteni privátban.
2017. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sporthoz? Mert esti közös futáshoz bármelyik jó, de ha valami kutyás sportban akarsz eredményesen szerepelni, az más tészta.
2017. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem versenyszerűen, de agility, apportok, futás, óriási túrák, úszás, tehát nem versenysportolót szeretnék kihozni belőle.
2017. máj. 23. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont, ha családi kutya lesz az IceWine kennel jó lehet neked. Ott is a Mila kutyától érdemesebb kölyköt venned ha még lesz tőle alom, ő valamivel munkásabb vonalból van.
2017. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Ice Wine kennelt nem ajánlom, pont a Mila kutyától születtek nemrég szívbeteg kiskutyák.. sajnos belehaltak. Nagyon nézd meg, honnan veszel, hogy az a kutya vagy az utódai benne vannak e a párosításokba. Sportra, hobbira bármelyik másik tenyésztőtől kapsz
2020. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Magyar Kata válasza:
69%

Kedves Anonim 5/5!


Magyar Kata vagyok, az Ice Wine kennel tenyésztője.

Egy ismerősöm jelezte, hogy valaki anonim módon terjeszt a kutyáimról negatív híreket. Nagyon örülnék, ha megosztanád a nevedet és azt, hogy miért szúrom ennyire a szemedet.

Engedd meg, hogy bemutassam neked a fent említett általad "halottnak" titulált kutyákat.


Mila kölykei :

2014-es alom

Nyra boldogan él gazdájával Anettel Szegeden.

Trixie boldogan él Hildegarddal Enyingen.

Kis Mila boldogan él gazdájával Endrével Leányfalun.

Parker boldogan él Ausztráliában, ahol fedezőkan.

Suba boldogan él Gabival és szpbrász férjével Péterrel Budapesten.

Flocon Solymáron boldogítja Gyurit és családját.

Spartacus fedezőkan Irén kennelében.

Joker fedezőkan Lengyelországban Celinánál.

Apolló Péterrel és családjával él boldogan Ürömön.

Kapitány Rékával és férjével ma már kint Németországban éli életét.

Wolfi kollegámnál Karcsinál él szeretetben és boldogságban Töltéstaván.

2016-os alom

Ginny Németországba él Sabineval

Ginger Ausztriában egy operaénekessel és feleségével Isabellával.

Niké Ritával most alapított kutyasulit Tótvázsonyban.

Grappa boldogan él Marikáékkal és féltestvérével Conorral a 2017-es alomból

Báró a mai napig élvezi Csilla imádatát Harkán.

Guiness Székesfehérvár mellett él Mariannal, sajnos kutyasulis karrierje nem tudott kiteljesedni, mert neki sajnos nem lett jó a csípője, de ezt vállalom.

A csodaszép Vihar Budakalászon él és virul állatorvos gazdájával Lacivel.

2017-es alom

Conor Grappával él Tatabányán ahogy fent írtam.

Cognak Lilikével él Martonvásáron.

Morgan Finnországban tenyészkan.

Kuba tanárnő gazdájával Enikővel él a szomszéd faluban Sóskúton.

Kupi Svédországban él.

Max boldogan vigyáz Zsuzsa nemrég született kisbabájára Piliscsabán.

Cara Noémivel tegnap BH vizsgázott.

Szupi Dénessel és családjával él Zalaegerszegen és a nyarakat a Gyékényesi tóban úszva tölti.

Chia nemrég vizsgázott le terápiás kutyaként gazdájával Adriennel.

Byron pedig szintén Noémivel gyakorolja a dog dancinget.


Minden kölykömről tudom, hogy hol és hogyan él, folyamatosan tartom a kapcsolatot gazdikkal, amiben csak tudom segítem és támogatom őket és nem hagyom, hogy valaki névtelenül megpróbáljon lejáratni.


Miláról annyit, hogy egy Németország-i tenyésztőtől vettem a White Falcon's kennelből (Anita Radke), aki 25 éve tenyészt svájci fehér juhászkutyákat és ha Mila kölykeit akarod lejáratni, akkor őt is és a 25 éves tenyésztői munkáját is lejáratod, valamint az almok apjait is; Chuck vom Rheinholdsberget, aki az első és az egyetlen svájci fehér juhászkutya, aki nemzetközi összfajtás FCI FH (nyomkövető) világbajnokságot nyert, Gomer la Blankpapiliot, aki IPO3 vizsgával rendelkezik, a 20 éve tenyésztő Lenka (la Blankpapilio) fedezőkanját, és az általam tenyésztett kanokat is.


Gondold meg, hogy nekem akarsz ártani vagy a fajtának?

Ha nekem, akkor nyugodtan írj rólam negatívumokat, bármit... nem fog érdekelni. De ezzel az egy kis névtelen posztoddal minimum 4 olyan tenyésztőt minősítesz le, akik nem kevés energiát, munkát és évtizedet fektettek ennek a csodaszép fajtának a tenyésztésébe és minőségi egyedek létrehozásába.

2021. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!