Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős!!! 3 hetes kiscicákra...

Sürgős!!! 3 hetes kiscicákra az anyja fúj és pofozgatja oket ha berakom melléjük. Holnapig nem tudok nekik semmmit se venni hogy lehet oket etetni? Hogy kell gondozni őket?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 20:23
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Behoztam őket a házba, ha újra elkezdenek visitani az este folyamán adhatok nekik meg tejet vagy az már tenyleg sok lenne nekik? Meg hogyan tudnak üríteni?
2020. jún. 17. 20:50
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem nagyon voltak fogdosva ha jól tudom
2020. jún. 17. 20:55
 13/23 A kérdező kommentje:
Ha esetleg a szagukkal van a baj akkor azt hogyan lehet orvosolni?
2020. jún. 17. 21:00
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, de figyelned kell az anyát is, mert valószínűleg orvosra lesz szüksége.
2020. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
32%
én adnék nekik. viszont felforralnám, és ha túl zsíros, akkor hígítanám egy kis forralt vízzel. és keveset csak.
2020. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%

A nagyok fiatal cicáknak kell hátsófelüket törülgeni nedves törülközővel hogy menjenek. Három hetesen lehet már nem kell, de azért figyelnék hogy mennek-e.


És most már értem miért kérdezted, 1. posztoló hogy mi történhetett.

2020. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#14 mire gondolsz?
2020. jún. 17. 21:20
 18/23 A kérdező kommentje:
Picit lenyugodtam és megnéztem az anyamacskát. Picit sovány és az udvaron néhol van f*s is. Beteg? Az lehet a baja?
2020. jún. 17. 21:24
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy begyullad az emlője, amibe bele halhat. Hát ha hamenése van, méghozzá szanaszét, akkor igen. Valami nem stimmel az anyával.
2020. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
82%

Vízzel higítsd a tejet! Nem szabad tisztán tejet adni nekik, mert van olyan cica, amelyik laktózérzékeny, hasmenése lesz a tejtől. Egy pici cicánál a hasmenés végzetes lehet, kiszárad és meghal.

Vizes vattával (vagy valamilyen kellemes tapintású vizes anyaggal) finoman, óvatosan simogasd a feneküket, hasukat. Így imitálod, ahogy a mamacica nyalogatja a kicsinyeit és ürítésre készteti őket. Szerezz be minél hamarabb kölyökmacskáknak való tejpótlót (Fressnapfban, állatboltban lehet kapni) és azt adj nekik, sokkal táplálóbb mint a tehéntej, ill. ha már tudnak enni, odamennek a tálkájukhoz, akkor nedves kölyöktápot adj nekik, azt is picit vizezd fel, hogy pépes legyen és csak könnyen lenyelhessék, nehogy megfulladjanak, ha habzsolnának.

2020. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!