Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lesz az anyamacskanak...

Mi baja lesz az anyamacskanak ha hirtelen abba hagyja a szoptatast?

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek a kölyök? Begyullad az emlője, amibe bele halhat.
2020. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tejlázat fog kapni. A lefejetlen / kiszopatlan emlőkben felgyűlik a pangó tej, hatalmasra, keményre, göröngyösre duzzad, jelentős fájdalmat okozva az anyaállatnak. Ezért intézi úgy a természet, ahogy fogasodnak a kisjószágok, az anyának egyre kellemetlenebb a szoptatás, amit fokozatosan hagy abba.
2020. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint pl az embernek.Ebben nem különbözünk más emlősöktől.Jól leírták előttem,begyullad az emlő,fájdalmat,lázat,komoly szenvedést okozhat.
2020. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1, 3 es fel het
2020. jún. 18. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki már több kérdést feltett az elhagyott 3 hetes kölyökről? Az anyának még mindig hasmenése van?
2020. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok😅

Meg mindig megy a hasa

Próbáltam mindent amit mondtatok. A kis cicák azok jól vannak

2020. jún. 18. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy a picik jól vannak. :) Viszont az anyát mindenképp vidd el holnap állatorvoshoz! Nem játék, ha össze-vissza ürít mindenhova, az elég nagy bajt jelezhet. Ha az anya jobban lesz, vissza is fogadhatja a kölyköket és akkor neki sem lesz gond az emlőjével. Nem tudni, hogy mi a baja, ha valami fertőzés, akkor a kölyök is elkaphatták. Ha nekik is ilyen mértékű hasmenésük lesz, az ekkora kölyöknél kiszáradást és halált okozhat. Szóval holnap mindenképp nézesd meg dokival.
2020. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!