Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két cica kertben tartása...

Két cica kertben tartása megoldható villanypásztorral?

Figyelt kérdés
A kert kb 600 nm. Nem tudok új, biztonságos kerítést venni, viszont szeretném a cicáimat kiengedni.Létezik cicáknak alkalmas villanypásztor?

2020. jún. 21. 23:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
31%
6-os, a kutyának ugye nem lett baja? Szegény kis pofátlan😢
2020. jún. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Szegény már nem bírta ezért vettem egy nagyobbat 😢
2020. jún. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
69%
NEM villanypásztorral. Létezik macskabiztos kerítés.
2020. jún. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
35%
A macska kint oda megy ahova akar,nem ló h bekerítsék,mellesleg jól nézne ki amikor belegabajodik a madzagba és fél napig gyilkolja a villanypásztor mire megfullad...
2020. jún. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%

Nem, a cicákat a villanypásztor nem fogja bent tartani.

Míg nem tudod a kerítés macskabiztossá tenni, addig kiviheted hámban pórázon őket, vagy építs egy kifutót a kert egy részére, ahol napozni is tudnak, de árnyék is van.

2020. jún. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
15%
A normális macska szeret kóborolni. Neki ez a természetes élettere. Miért kellene őket bezárni?
2020. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
10%
Na, úgy látom, nem olvastok állatvédőket. Szerintük a macska jól érzi magát a lakásban, ha kiengeded, az annyi, mintha te raknád az autó kereke alá, és fognád, míg vasalódik.
2020. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozta a válaszom annak ugyan mi nem tetszett?
2020. jún. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Nem szórakozásból gondoltam villanypásztorra. Eleinte lakásban tartottam őket, azztán jött a pórázon séta, majd látva, hogy szabadulni szerenének, (ötvenezer Ft-ért) készíttettem nekik kifutót, dróthálóval. Mindenféle fatörzseket, almot, pici medencét (szeretnek pancsolni) játékokat tettem bele. Alig egy hónap alatt már a kerítésen lógtak keservesen sírva órákig. Ezért nagyobb szabadságot szeretnék adni, mert látom, hogy ez az életelemük. Annyira szeretem őket, pár hetes korában találta az egyiket egy bozótosban, a másik is kölyök volt, lakatlan vidékről mentve. keresem a megoldást, hogy boldoig életük legyen, de nem telik új cicabiztos kerítésre 600 nm-en. Egyedül vagyok, kis nyugdíjjal. A netemn olvasom, hogy Mo-on nem is lehet hozzájutni ahhoz a szerkezethez, ami a kerítés tetejére erősítve, megakadályozza a felcsimpaszkodást. A villanypásztorról meg azt olvastam, hogy - kicsi kutyáknál alkalmazva- csak picit megcsípi, ha hozzáér. Tanácstalan vagyok, azért írtam ide.
2020. jún. 22. 10:10
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire menni akarnak ne tegyél erőszakot rajtuk.Amit írtál persze neked jó,de nekik börtön.
2020. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!