Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kapjak,fogjak el egy...

Hogyan kapjak,fogjak el egy macskát? (a szomszédunk macskája el kóborolt és nem megy vissza)

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

És miért te akarod elkapni?

Make a gazdája megfogja...

2020. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
*majd
2020. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

majd a gazdája visszafogja,téged nem ismer valószinűleg fél ezért tőled

Ki kell neki vinni valami macskaeledelt arra általában harapnak

2020. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A macska nem hülye. Majd ha kedve lesz, akkor hazamegy.
2020. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Anonim.

A macska gazdája nagyon öreg (73 éves)

nem félt tőlem míg el nem szökött szerettet engem. A macska és az öreg az apám barátja

Kaját vittünk neki ég párizsit is ami a kedvenc étele de nem mükszik

azért akarom én elkapni mert engem és az egyik barátomat kérte meg az öreg

2020. jún. 24. 20:53
 6/18 anonim ***** válasza:

akkor meg kell várni, hogy magától visszamenjen

Ebben az esetben ne hagyjatok kinn neki kaját, így ha majd megéhezik akkor hazamegy

2020. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Anonim

az ötleted nem hülyeség csak az vele a baj hogy az a macska nem fog vissza menni egyszer ki szökött (igen megint meg történt) és 2 hónapig nem ment vissza az apám vitte vissza (az apám most nem az országba van)

2020. jún. 24. 20:58
 8/18 anonim ***** válasza:

Hmm.


Lehet kapni ketrecet amivel az elvadult cicákat fogják az állatvédők. Pl ha valahol elszaporodik egy elvadult macskakolónia, kárt tesznek a helyi védett madár állományban akkor összefogdossák őket. Ezek után ivartalanítva vannak és szocializáció után örökbe adják őket.


A helyi állatvédőket kérdezd, hogy nekik van-e ilyen.

Hosszúkás ketrec, az egyik végén leeső ajtóval. Ha a macska a másik végen elkezd enni, becsukódik. Jó hosszú, szóval tuti nem csukja oda a farkát se.

2020. jún. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Helyi állat védők kb 2 kilóméterre vannak.

Amúgy meg kérdeztem a macska kedvelő barátomat és azt mondta hogy kell egy bot egy doboz meg egy kötél...De én meg próbálnám a lehető legg barátságosabb módszert (pl:ketrec nélkül)

2020. jún. 25. 09:58
 10/18 anonim ***** válasza:

A ketrec is kb a ugyanolyan csapda mint a bot+doboz+kötél, semmivel sem extrémebb. Sőt, azzal a különbséggel, hogy az direkt erre készült, így egy ijedt állat kevésbé valószínű, hogy meg lesz ütve vagy oda lesz csípve.


2 km az kutya füle, kijönnek 10-20 kmrre is ha hívod őket.

2020. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!