Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Probléma egy 10 hetes kismacsk...

Probléma egy 10 hetes kismacskával?

Figyelt kérdés

VAn egy 10 Hetes lány kismacskám, akit az utcáról 2 hetesen fogadtunk be, ma reggel arra keltem hogy 5 másodpercenként nyávog, de ha kaját adunk elé, folytatja, ha játszok vele, nem foglalkozik vele, nyávog tovább, de folyton követ:S


Mi lehet vele? Orvoshoz holnap reggel tudjuk vinni ha kell neki.


2010. aug. 1. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Macskának az a dolga, hogy nyávogjon.

Különben vagy fáj neki valahol vagy szomjas.

Nekem is volt egy cicám ő is nyávogott, dörgölödzött mindennek dorombolt.

2010. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

fájni tuti nem fáj neki semmije, mert mindennap gyógymasszást kap dél előtt, hogy elnyugodjon, nagyon élvezi:D Víz, mindig van elötte:)


De nem tudom mi lehet a baj :( most is ide leültem a kérdést kiírni, meg válaszolni, azóta nem volt olyan 10 másodperc hogy ne nyávogott volna, de mindig ugyanazon a hangon. :(

2010. aug. 1. 17:03
 3/12 A kérdező kommentje:
már nem tudom mi lehet vele:/ már mindent megpróbáltam, követtem hova megy, nem volt semmi olyan 7-szer is át tapogattam, nem fáj semmije:/
2010. aug. 1. 20:23
 4/12 A kérdező kommentje:
és már vagy 15 és fél órája ezt csinálja, vagy több mert hajnali 5-kor keltett
2010. aug. 1. 20:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Az aztán bírja szusszal! :D Na de viccet félretéve:

az én macskám akkor csinálja ezt,amikor ki akar menni a házból.Meg amikor pározni akart,és kandúrt keresett,de ez egy 10 hetes cicánál ez lehetetlen.De nem lehet,hogy anyatejhiány, vagy testvérkék vagy nem tudom milyen körülmények között telt le élete legszörnyűbb 2 hete! :O

2010. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az utolsó mondat végéről lemaradt egy ? !
2010. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hátt egyedül, Éjjel 23-után, kihalt utcán, hidegbe:(
2010. aug. 1. 22:21
 8/12 A kérdező kommentje:
különös:S Amikor elvittük dokihoz, mint aki néma, hazaértünk, nekikezdett:S
2010. aug. 2. 10:47
 9/12 anonim ***** válasza:

de gonosz! :D a dokitól megijedt! az enyém is ilyen!

De lehet,hogy hiányzik az anyja vagy egy macska! még ha minden másodpercedben vele játszol,akkor is kell neki egy fajtárs!

2010. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
csak az a fura tegnap rweggel kezdte:S
2010. aug. 2. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!