Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a 3 kismacskával?

Mi történhetett a 3 kismacskával?

Figyelt kérdés

10 hete született 3 aranyos kiscicánk. 4 hetes korukba hozta e a padlásról az anyuka. Nagyon szeretjük őket, mindig rohangálnak ők is hozzánk dorombolva, felmásznak az ölünkbe. Már esznek szilárd kaját is, de néha szopiznak. Az történt, hogy 2 teljes napra eltűntek! Az anyukájuk kereste mindenhol, nyávogott, mi is kerestük, körbejártuk a portánk, megnéztük mindenhol, a padláson, szomszédokat kérdeztük. És 2 teljes napig nem találtuk. Már sírtam is, hogy valami kutya bejött és elvitte, el se tudtam képzelni. És 2 nap után az egyik elég rosszul nézett ki, nagyon füves volt, de laglább hazatért! Annyira ötültünk legalább egy megmaradt! És a 3. napon mind a 3 itthon volt. Nagyon örültünk, kaptak sok tejet, itták is nagyon, de mintha sokk alatt lettek volna. Kimentem hozzájuk és szóltam nekik, hogy jöjjenek enni, és mint ha lőttem volna fegyverrel kb úgy megijedtek és kiugrottak mindenfelé a dobozból és elfutottak, pedig kedvesen hívtam őket, hogy cicc. Utána aztán odajöttek a lábamhoz félénken és aztán doromboltak. De vajon mi történt azon a 2-3 napon?

Ötletem sincs.


2011. júl. 21. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
hentespulton végezték XD megvettem tegnap az egyiknek a bal lapockáját XD
2011. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:S már itthon vannak....-.-
2011. júl. 21. 12:52
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Valami rossz történt velük, ez biztos.

Lehet, hogy belebújtak valami bálába, amit aztán arrébbtettek, összecsomagoltak vagy valami és nehezen tudtak kijönni belőle.

2011. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szembesültek vele, hogy a világ nem csak móka és kacagás. Pl elmentek felfedező útra ott megkergette őket valami, megijedtek valamitől elfutottak és ennyi időbe telt még hazamertek menni.
2011. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
nehogy tejet adjál már a macskának, meg akarod ülni őket?
2011. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
*ölni
2011. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért ölném meg??:S
2011. júl. 21. 13:00
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is valami rossz történt. Azt mondta tesóm, hogy szerinte egy másik anyacica elvitte tőlünk, mivel a szomszédunk szomszédja megölte az ő kiscicájukat (:S:S). És mivel hiányzott annak az anyacicának a saját kiscicája, ezért tőlünk vitte el. Szerintetek lehetséges?
2011. júl. 21. 13:01
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
hát ha az embereknél is működik, akk a macskáknál miért ne? /ha nincs gyereked akkor lopj magadnak egyet XD/
2011. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a tej tényleg nem jó nekik. Megy a hasuk tőle, megbetegszenek, minden bajuk lesz.
2011. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!