Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ragaszkodik ennyire...

Miért ragaszkodik ennyire hozzám a cicám?

Figyelt kérdés

Most lesz 1 éves és 1hónappal ezelőtt elkezdett nagyon ragaszkodni hozzám. Este mindig velem alszik és oda bújik hozzám és olyan mintha átölelne. Még ha kimegy is az utcára akkor is pontban este 11kor már jön is be mert tudja, hogy általában akkor fekszek le aludni és ő is jön velem akkor aludni.

Amúgy szeretem, hogy így ragaszkodik hozzám csak furának találom, mer eddig nem így volt


2020. jún. 27. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
biztonságban érzi magát veled
2020. jún. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, hogy Te milyen szerencsés ember vagy!:) Én cicám nem szeret ennyire engem sajnos, pedig én nagyon nagyon szeretem.
2020. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeret. Kaját, védelmet, szeretetet kap tőled.
2020. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. De nekem is van 3 macskám s közölük Foltoska nagyon szeret engem. Ő is 1 éves múlt s mellettem alszik meg a mancsával simogat, átölel meg elnyúlik elöttem mintha az anyja lennék. Látom ahogy néz rám a szép zőld szemével hogy nagyon szeret engem.
2020. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mázlista! :D Mién ölbe se nagyon akar megmaradni.
2020. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!