Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 13 hósan ennyit szopik?...

13 hósan ennyit szopik? Ennyire ragaszkodik? Sztori alább

Figyelt kérdés

13 hós a fiam. Nem nagyon eszik, bár igénye van rá, így naponta többször ő is velünk nekiül, de azt nem lehet mondani, hogy valóban számottevő mennyiség le is menne. Próbáltam már mindenféle módszert.

Még ugyanúgy szopizik, mint egész pici korában, fogzáskor akár 5 percenként.

Velünk alszik, mert egy idő után másképp nem ment, nem akart aludni, sírt értünk. Éjszaka is szopizik.


A legnagyobb gond az, hogy senki mással sincs el. Csak megtartaná kézben más, már üvölt. Csak fél lépést teszek, már sír. Tegnap a fodrászhoz is végül magammal kellett vinnem és ott szopott a fodrász székben, mert húgomnál nem maradt meg, 2 perc után olyan hisztire váltott, hogy el is hányta magát.


Találkozott már valaki hasonlóan tapadós gyerekkel? Mikorra fog ez javulni, mit lehet tenni?


Kifogytunk az ötletekből.


2017. jún. 20. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Harombol ketto gyerekem sokaig szoptattam. Ezzel nincs gond.

Viszont en a fodraszhoz nem vittem volna el. Kibirta volna addig.

2017. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Az enyem is ilyen volt, szepen lassan javult a helyzet. En nem bantam, mert gyorsan megnonek.
2017. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves első, húgom három gyerekes anya, azt gondolta, lefoglalják, játszótereznek. 1 órát voltak itt előtte, kétszer pár percre magához vette, próbálkoztak elmenni (elköszönés megvolt),

fiam ezalatt kétszer totál kibukott és elhányta magát. Majd húgom azt mondta, ezt így nem.lehet... jött nővérem is a fodrászhoz, de mikor neki kellett tartania, már üvöltött. Szóval nem bírta volna ki. Mindenki ezt hiszi, amíg nem ismeri meg élesben... még húgom is ezt hitte...

2017. jún. 20. 12:07
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves második, a fiad milyen személyiség lett, ha nem vagyok indiszkrét?
2017. jún. 20. 12:09
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Masodik vagyok, meg most is pici, 2 eves. En egyedul nevelem, ezert megjobban ragaszkodik. Mar csak este es reggel szopik, plusz ha ideges, vagy fel valamitol, szeretne.

13 honaposan detto olyan volt mint a tied, napi szazszor szopi, es senkivel sem volt el.

Aztan ahogy elindult, kitarult a vilag, erdekesebb lett, igy valt le jobban.

2017. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Pont ez az, hogy nem kellett volna a latvanyos bucsuzkodas.

Leteszed aludni es elmesz a fodraszhoz. Nem kellett volna felhivni ra a figyelmet, marpedig te elmesz mellole.

2017. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Próbáltuk már így is, úgy is. Néhány szó nem hiszem, hogy sok (menj velük játszani, nekem fodrászhoz kell mennem). Ez túl latványos? Egy ekkora gyerek már mindent ért. Ha csak lelépek szó nélkül, legközelebb mégannyira se ereszt szem elől ettől való félelmében.
2017. jún. 20. 13:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igazad, de mindegy. Azt, hogy fodraszhoz mesz, nem erti. Mit tudja egy egy eves, mi az... Csak azt hallja, elmesz. Ennyi.
2017. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Igy jartal! Te hibad,nem jol tanitod!

En biztos meg is orulnek,ha a fodraszhoz gyerekestol,csalasostul kene mennem,raadasul szopi,hiszti,szegeny fodrasz.

2017. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem eszik rendesen, mert teletömöd tejjel. Nem lett még vérszegény?
2017. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!