Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lehetbaj, ha megtartom a...

Nem lehetbaj, ha megtartom a kis cicát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma hajnalban, a hátsó kerben találtam egy kicsi feket-fehér, csont sovány kis cicát. A hátán, egy kis helyen hiányzott a szőr is. Remegett és kevervesen nyávogott. Bevittem a lakásba, megetettem, megitattam. Most itt van a házba, egy kis törülközőn. Régóta szeretnék egy cicát. A szüleim beleegyeztek, hogy megtarthatom. De, ebből nem lehet rendőrségi ügy?


16/L



2020. jún. 28. 13:34
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

*Nem lelehet baj...

Elírtam, elnézést.

2020. jún. 28. 13:37
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy, hogy megmentettél egy kiscicát. Nem lesz ebből egyáltalán rendőrségi ügy. De ha akarod ki írhatod facebook csoportokban, hogy találtál egy kiscicát, hátha valakié :)
2020. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

*Nem lehet baj...

Na mostmár jó😂

2020. jún. 28. 13:38
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Ne izgulj, nem lesz semmi baj, egy hős vagy, hogy megmentetted a cicust :) vigyázz rá, esetleg tényleg posztold ki, hátha keresi vki, de ha 1-2 héten belül nem jelentkezik senki, akkor éljetek boldogan együtt:)
2020. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Megtarthatod nyugodtan :) viszont állatorvoshoz mindenképpen vigyétek el kontrollra és oltásokért!
2020. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz. Tartsd meg nyugodtan. Boldog cicás éveket! :)
2020. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Lehet bedobta valaki hozzánk is dobtak már be kismacskákat. Ha csontsovány, akkor nyugodtan tartsd meg, akkor nem hiszem, hogy van gazdája, de állatorvoshoz vidd el holnap.
2020. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha ilyen körülmények között találtad a macsekot, véletlenül se kerüljön vissza oda, ahonnan jött.
2020. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Orvoshoz vigyétek el, egyrészt kivizsgáltatni, másrészt hátha van benne chip. Bár ha ilyen rossz állapotban van, nem hiszem, hogy foglalkozott vele a gazdája és vissza akarná kapni.

Te viszont jó ember vagy mindenesetre :)

2020. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem lesz baj, de először kérdezd körbe a környéken élőket, hogy valakinek nem hiányzik a kiscica. Ha nem jelentkezik senki akkor nyugodtan tartsd meg. Emellett lehető legkorábban vidd állatorvoshoz, hogy megtudja vizsgálni. Bármi baja lehet, pl macskanáthás is ami, ha nincs kezelve akkor az nagy baj.
2020. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!