Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen idős lehet...

Szerintetek milyen idős lehet kb? Ma találtam, megtartom, csak nemtudom milyen idős.

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 7. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1.5-2.5 hónapos lehet.
2016. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja, és nagyon kedves tőled, hogy befogadod! :)
2016. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2-3 hónap körül... ugye, nem tej van abban a tányérban?
2016. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Állatorvos pontosan meg tudja állapítani a korát. Vidd el hozzá féregtelenítésre, meg nézze meg, vannak-e albérlői bárhol a testén. Ahová mi vittük a hasonlóan befogadott cicát, ő nem dolgozott drágán, érdemes átnézetni.
2016. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

kettes,nagyon megtetszett mikor megláttam,így nem tudtam otthagyni :)

három- miért baj a tej? Nem szabad neki adni? És mit adjak akkor helyette?

2016. okt. 7. 20:44
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem szabad tehéntejet adni a macskának, hasmenése lesz tőle, a macskák nagy része laktózérzékeny.

Ezt tanulmányozd át:

[link]

2016. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Hat cicánk van, mindegyik issza a tejecskét és egyiknek sincs hasmenése. Ez a képen látható cica szereti a tejecskét láthatóan. Van olyan macska, amelyik nem szereti. Elég jól lehet szerintem hagyatkozni arra, hogy a macsek mit szeret és mit nem, szerintem a cicák tudják, hogy mi a jó nekik. Kakaót pl. egyik se issza meg. Van, amelyik szereti a főtt tojást, a másik nem eszi meg. Van, amelyik szereti a főtt krumplit, a másik nem eszi meg. Van, amelyik szereti a főzelékfélét, a másik nem eszi meg. Kényes az izlésük, de különböző. Van, amelyik szereti a száraztápot, a másik nem eszi. Sok örömöt kivánok neked a cicusban!
2016. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Az én macskám is szereti(né), de fosik tőle, mint a murányi.
2016. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Annak a macskának rizikós tejet adni, akiről nem tudsz semmit. Ne kockáztass. vannak kölyök eledelek és a friss víznél nincs jobb nekik. De állatorvos mindenképpen vizsgálja meg.
2016. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%
7-es vagyok. Nekünk kijáró macskáink vannak. Engem elbűvöl, ahogy a macska a kertből kiválasztja a neki megfelelő füveket. Tele van a kertünk liliommal, soha hozzá nem nyúltak (mérgező számukra). De van egy apróleveles sásszerű szobanövénykénk, azt lelegelik, de csak télen. Nyáron mindig kinn a kertben keresik meg a nekik való füveket. Pontosan tudják, mi kell az emésztésükhöz.
2016. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!