Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet még a macskám boldog,...

Lehet még a macskám boldog, ha elajándékozom? Ugye nem törik ketté az élete?

Figyelt kérdés
Nagyon szoros kapcsolatban vagyunk és imádom. Sajnos úgy tűnik, egy költözés miatt el kell őt ajándékoznom. 4 éves, benti félperzsa cica.
2008. nov. 25. 12:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves Samira és mindenki!


Én az angol nagykövetséget hívtam fel,ahol elmondták nekem,hogy mivel Anglia szigetország(tényleg???),ezért külön szabályok vonatkoznak rájuk.És mivel teljesen veszettségmentes ország,ezért kérik a karantént előtte fél évig,és a költséges vizsgálatokat.Ez nálatok 3x annyi,ha 3 cicus van.Autót ugyanúgy átvizsgálják,és ha a cicáknak nincsenek meg a papírjaik,visszafordítanak benneteket.A rokonom azt mondta,hogy egy ismerőse azt csinálta,hogy állatorvossal elkábította a cicát épp annyi időre,hogy a kompra feltudjanak menni,addig elrejtették,aztán felébresztették.Nem tudom.Bennem visszás érzéseket ébreszt,mint tudjuk az állatok kábítása-altatása nem olyan mint az embereké,sokkal veszélyesebb,én lehet nem vállalnám a cicám érdekében,inkább pénzt költök rá.


További infóért fordulj az adott ország nagykövetségéhez,illetve a reptérhez.


BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!

2008. dec. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi,előző voltam és Lizy.:)
2008. dec. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia! Hát most eléggé elkeseredtem :(

Lehet hogy kénytelen leszek a családnál elhelyezni őket, bár nem tudom hogy bírnák ki szegénykéim.

Azért köszönöm a választ!

2009. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Samira voltam
2009. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

samira, a karantén nem azt jelenti ám, hogy fél évig egy ketrecben tartva megfigyelik. ;)

azt jelenti, hogy a kiutazás előtt fél évvel el kell vinni az állatorvoshoz, aki beadja neki a szükséges oltásokat, beülteti a chipet, kiállítja az útlevelet, stb..és azalatt a fél év alatt még párszor visszaviszed.erről az állatorvos majd ad egy tanúsítványt, és kész is van.

2009. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Köszi a megnyugtatást! Jövő héten megyek pontosan utánanézni ennek az egésznek. Mindenképpen ragaszkodom a macskáimhoz, még ha nagyobb összeget is rá kell szánnom. Úgy döntöttem, hogy valahogy megoldom. Vagy ha végképp nem megy, akkor inkább máshol keresnénk munkát, ahol nincsenek ilyen feltételek. Üdv! Samira
2009. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Találtam leírást ezzel kapcsolatban: [link] Ezt a kérdés feltevőjének is ajánlom! Hátha meg lehet oldani. Attól függ, hogy mennyi idő van még a kiutazásig. Mi még meg tudjuk várni, kb. fél év.

Nem lesz könnyű megszervezni, de remélhetőleg megoldható lesz. Samira

2009. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!