Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok, milyen neműek...

Mit gondoltok, milyen neműek a képeken szereplő macskák?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert vannak a környezetemben, akik váltig állítják, hogy megy nekik a megkülönböztetés, nekem viszont egyáltalán nem.



1.


[link]


[link]


[link]



2.


[link]


[link]


[link]



3.


[link]


[link]


[link]



4.


[link]


[link]


[link]



2020. júl. 2. 01:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
68%

Ember:

A macskának az alsó két lába közét kell lefényképezni

Ha vannak golyói akkor kandúr, ha nincsenek herék akkor pedig nőstény

Ezek a fényképek rossz szögből vannak fényképezve rossz fényviszonyok között és nem a lábuk köze van fényképezve hanem a testük amiből aztán semmit nem lehet megállapitani

2020. júl. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%

#11 Ezt mindenki tudja.


Ez benne a poén.


Mondjuk adott fajtán nelül mérete is más a két nemnek jelemzően. És az ívaros hímek izmosabbak is. De így fényképről tippelni, csak egy poén.

2020. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
51%

Kíváncsi lennék, hogy akik tippeltek mi alapján mondtak bármit, az arcuk alapján????

A nemiszervüket kellett volna lefotózni, mivel csak az alapján lehet megmondani a nemüket...

2020. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

fiu

lany

fiu

lany

2020. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

1-2.Fiú

3-4.Lány

2020. júl. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező azért tette fel a kérdést, mert ahogy mondta, neki magabiztosan mondják emberek, hogy de pofára lehet tudni, hogy milyen nemű a cica. Ilyet én sem hallottam, és hülyeség is
2020. júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát max abból, hogy nem mindig, de általában, a kandúroknak vastagabb a csontozatuk, nagyobb a fejük, a nőstények soványabbak és "bájosabb" fejük van. De mondom, ez nem 100%, csak tapasztalat, általában látni, hogy melyik milyen, de inkább csak, ha egymás mellett van a két különböző nem.
2020. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

1 és 3 kandúr, 2 és 4 nőstény :D


Kíváncsi vagyok én is a megfejtésre :D

2020. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%

Pedig, de... Aki ért hozzá, az meg tudja mondani a méretéből, arcának vonásaiból, illetve a színéből is.

Ezt állatorvos is mondta nekem, de nem fajtatiszta cicák esetében.

És ha egy kicsit is hormonzavaros a macsek, akkor az tévedést okozhat.

Például az én egyik régebbi házimacsekom, az teknőctarka volt, alig 3.5 kg. és kis, lányos feje volt.

Mégis fiú volt és lánynak is lett tippelve, de még lett állapítja hogy hormonzavaros.

2020. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
23%
Imádom a cicákat. De arcúk nincs. Lehet becézve pofinak mondani. De arcnak nevezni? :D
2020. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!