Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok, milyen neműek...

Mit gondoltok, milyen neműek a képeken szereplő macskák?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert vannak a környezetemben, akik váltig állítják, hogy megy nekik a megkülönböztetés, nekem viszont egyáltalán nem.



1.


[link]


[link]


[link]



2.


[link]


[link]


[link]



3.


[link]


[link]


[link]



4.


[link]


[link]


[link]



2020. júl. 2. 01:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nos, kérdező?
2020. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
15%
Hülye ez a kérdező.
2020. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
#22 "Azért kérdezem, mert vannak a környezetemben, akik váltig állítják, hogy megy nekik a megkülönböztetés, nekem viszont egyáltalán nem." - kérdező.
2020. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
13%
Csak szórakozik.
2020. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Nyilván nem nemi szerv alapján történő különbségtételre gondoltam, az még rajtam se fogna ki. :D Pont az volt a lényeg, hogy lehetséges-e első, mondhatni felületes ránézésre megmondani, hogy melyik fiú és melyik lány. Véresen komolyan azért nem kell venni a kérdést, inkább csak játék.

Egyébként a második nőstény, az összes többi kandúr. Ha jól látom, 3/4-es találatok születtek, nekik gratulálok, és köszönöm az összes többi választ is. (Az a "baj", hogy a fajtatiszta brit rövidszőrűek, mint itt a harmadik és a negyedik, eleve "bájos" pofival rendelkeznek, náluk ez fajtajelleg, szóval aki erre apellál, az könnyedén nézheti őket lánynak.)

2020. júl. 2. 16:09
 26/28 A kérdező kommentje:
Igen, jól szórakoztam, de ahogy észrevettem, a válaszolók egy része is, szóval nem látom a problémát. :D
2020. júl. 2. 16:11
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóról sosem mondtam volna meg, hogy fiú:o
2020. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
79%

#7-es válaszban tippeltem.


Pont ötven százalékos találattal rendelkezek. Miközben rengeteg macskát láttam, nagyon sok gazdit ismertem. Nekünk is volt több macskánk. Sőt még képzőművész is vagyok.


De így is, itt (is) pont a statisztikai átlagon tippeltem meg a neműket.


Fényképről nem lehet megmondani, ha nem látszik a nemiszerve. Főleg, ha a korát se tudja a tippelő.

2020. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!