Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ingruhát szoktak önmagában...

Ingruhát szoktak önmagában hordani, mit szóltok az alábbi képeken szereplőkhöz, nem lenne ciki hordani ezeket magában?

Figyelt kérdés

Olvastam már itt,hogy ingruhákat nem önmagában szokták hordani,de nem tudom miért. Amiket én néztem azok nem tunikák hanem olyan hosszúak mint az én sima ruháim, még csak alul nem is gombosak ezek az ingruhák, miért kéne ezek alá vennem még cicanacit mondjuk,főleg nyáron? Alacsony is vagyok,nekem ezek hosszabbak.

Ciki ezt magában?


1:

[link]


2:

[link]



2018. febr. 28. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem az ingruhát magában hordják. Nem tartom cikinek sem máson, sem magamon.

Nekem a zöld jobban tetszik :-)

2018. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem magában szokták, mivel ruha. Olyan, mint egy egyberészes ruha, csak ing fazonú, vagy ingre hasonlító.

Nekem a 2. jobban tetszik.

2018. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, bár nagyon vékony az anyaga. Én így télen vastag harisnyával hordom. Esetleg leggingset tudnék hozzá még elképzelni, viszont nadrágot semmiképpen nem vennék fel alá. (Hacsak nem jeggings)
2018. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!