Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti macskád milyen időközönk...

Benti macskád milyen időközönként hány?

Figyelt kérdés

Van egy egy éves ivartalanított perzsa kandúrom, és szerintem elég hányós típus.

Kíváncsi lennék, hogy más macskák mennyit hánynak.



2020. júl. 2. 10:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Időközönként, de ha veszek neki füvet, akkor kevésbé fordul elő.
2020. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyéves, rövid szőrű kandúrom van. Eddig csak egyszer hányt, amikor közvetlenül evés után kezdett ugrálni meg játszani. Azóta nem fordult elő.
2021. jún. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Evés után, ha rájön az ugrálás, futás akkor hány, ez néha előfordul, amúgy a szőrt szokta még hányni, adom a szőroldót, de néha hányással jön neki ki.

Szerintem néha-néha normális a hányás nálunk.

Nálunk azért figyeltem fel rá, mert nem ugrált és kaja után hányt néha, hetente 2-3x, meg sebes lett a kis feje, nyaka. Doki nézte, mondta, hogy csirke a legvalószínűbb, sajnos a száraz tápja csirke volt, most próbálkozunk, mondta nézzük meg először mi lesz, ha nem eszik semmi csirkéset, azóta semmi csirkés dolgot nem kap, nagyon figyelek, lekopogom nem hányt már 3 hónapja és nem sebes a fején se, elmúltak.

2021. jún. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!