Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitöl ijedezik a cicánk?

Mitöl ijedezik a cicánk?

Figyelt kérdés
Sokszor megijed összerándul. Soha nem bántottuk,sőt elvan kènyeztetve. Mi lehet vele?
2020. júl. 4. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Vagy lát valami olyat, vagy idegi problémái lehetnek esetleg.

Biztos, ami biztos egy állatorvos, meg figyelni mi van a környékén, amikor megijed.

Lehet lát olyan dolgot, amit ti nem.

2020. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy szellemet látott? Olvastam, hogy a macskák látják a szellemeket.
2020. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Vagy idegei, vagy mivel jobb a fülük, hall valamit.

Bár a füle beteg is lehet, és megzavahatja. Volt annó ilyen egyik barátoméknál. Szegény cicusnak beteg lett a füle, és a dobhártyája pattoghatott neki.

2020. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet, hogy bolhás? Mikor bolha csípi meg, akkor szokott összerándulni. Ha megijed, akkor a szőrét szokta felborzolni, meg a hátát púposítani.
2020. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Mármint akkor rémül meg, ha valami hirtelen zajt hall? Vagy ha megmozdultok? A miénk akkor szokott megrettenni pár pillanatra, ha egyszer csak valaki nagy dérrel-durral hazaérkezik és a bejárati ajtón zörög. Kisebb korában a szemeteszacsi zörgéstől is összerezzent. De egy kis simitől megnyugszik.

Ti is beszéljetek hozzá kedvesen, simogassátok. Aztán megtanulja, hogy semmi ártalmas nincs a lakhelyén :)

2020. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem bolhás, benti cica. Sziámi. Sokat gügyögünk neki. Mivel le vagyunk százalékolva a férjemmel így sok idő jut a cicára.

Amikor rosszat csinál, mondjuk felkapaszkodik a függönyre vagy valami más csíntalanságot csinál és rá kiabálok,hogy " nem szabad"!!! Arra bezzeg oda sem bagózik 😋😁 pedig hadonászok is és így sem zavarja.

Csak,ha olyanja van akkor ijedezik.

2020. júl. 6. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
A cicák fordítva vannak bekötve :D ki tudja mi van a fejében
2020. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam, hogy lehet, hogy bolhás. Ha úgy rándul össze, mintha enyhe áramütés érné, az nem megijedés. Az is lehet, hogy allergiás valamire, ami irritálja a bőrét. Nekem kicsi cicám van, aki sokszor megijed, azt csinálja, amit először is írtam, esetleg lelapul, ha csak kicsit ijedt meg.
2020. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!