Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl ijedezik a lányom?...

Mitöl ijedezik a lányom? Mindentöl megijed mikor mellette van tüsszentve vagy épp sóhajtva de még sorolhatnám.

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 04:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
babakorban normális. Enyém a tüsszentésnél félt nagyon meg az orrfújásnál. Aztán a popsitörlő zacskó nyitásától. Elképesztő dolgoktól tudnak ijedezni. Bezzeg az ütvefúró meg az irtó hangos kapucsengő nem zavarja...
2012. aug. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De olyan rossz mikor alszik és megijed
2012. aug. 21. 06:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Az én kisfiam 3 hónapos, ő a hangos köhögéstől ijedezik meg a tüsszentéstől :)
2012. aug. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 hós lesz
2012. aug. 21. 07:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is mindentől megijedt ennyi idősen, de úgy, hogy el is kezdett sírni! Amikor pl tüsszentettünk, akkor utána gyorsan elvicceltük (mondtuk, hogy hapci, stb...) és ez egy idő után elkezdett neki tetszeni! Egyébként meg kinőtte mára! 10 hónapos
2012. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat
2012. aug. 21. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!