Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám öklendezik napok...

A macskám öklendezik napok óta, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A cicámnak nem jön fel a szőrlabda, naponta párszor öklendezik. Szegény nyávogni se tud, úgy kimarta már a gyomorsav a nyelőcsövét. :( egyébként eszik rendesen, élénk, de a szőr továbbra se jön fel. szőroldó pasztával fogunk próbálkozni, ma már sajnos nem tudok venni, de holnap mindenképpen. csak úgy sajnálom szegény cicát. történt már vele ilyen, akkor aggódva hívtam az orvost. ő azt mondta, hogy nem kell aggódni, és a paszta megold majd mindent. bízom benne, hogy így is lesz, de ha esetleg vannak hasonló tapasztalataitok, azt szívesen venném, ha leírnátok.
2020. júl. 5. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hülye a doki. Nem mindig tudják felöklendezni a szőrt. Elpusztulhat, ha nem tudja felöklendezni.
2020. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a közeledben dm vagy rossmann? Ott is lehet kapni pasztát.
2020. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy fressnapfba az még nyitva van és vegyél egy szőroldópasztát. Vagy dm-ből, rossmann-ból. Vagy müller de abba nemhiszem, hogy van
2020. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én még a #3 válaszoló vagyok. Vagy én láttam már olyan macska szárazeledeleket is amelyek segítenek a macskáknak szőroldásban. De ha a macskád már több napja is csinálja akkor miért nem vettél még, mert így megfogod ölni a macskát. És a macska előtt mindig legyen víz és kaja
2020. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik drogeria sincs mar nyitva a kozelben. Maradt meg itthon egy kis paszta neki azt megprobaltam odaadni tejszinhabbal es egy kicsit fogyasztott belole. Egyebkent jokedvu, mosakszik is.
2020. júl. 5. 18:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fésüld meg mindennap a macskát, mert az is segít valamennyit és nem fog annyira hullani a szőre. De ha már adtál neki pasztát akkor nincs gond
2020. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitsegeteket nagyon aranyosak vagytok. Aranyos a cica es dorombol is, evett is ma, tejszinhabot is nyalta amit adtam neki. Most pihenget. Remelem hatni fog a paszta es nem lesz semmi baj.
2020. júl. 5. 18:54
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Kérlek ne adj tejszínhabot a macskának! Alapból nem szabad nekik!
2020. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Viszont, ha benti cica, ültethetsz neki cicafüvet, az is segít felöklendezni a szőrt. A Frieskiesnek van anti-hairball tápja, a mi cicaink kapják, de mégis olyan szőrcsomókat hánynak, hogy csodálkozom, hogy jött ki...

Bónusz: szőroldó pasztát vettem, nem szeretik.

2020. júl. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Purina One-nak van egy In-door változata, a szőr a széklettel távozik. Régóta vannak cicáim, de még egyik sem hányt szőrlabdacsot. A paszta nekem sem jött be :(
2020. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!