Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám öklendezik napok...

A macskám öklendezik napok óta, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A cicámnak nem jön fel a szőrlabda, naponta párszor öklendezik. Szegény nyávogni se tud, úgy kimarta már a gyomorsav a nyelőcsövét. :( egyébként eszik rendesen, élénk, de a szőr továbbra se jön fel. szőroldó pasztával fogunk próbálkozni, ma már sajnos nem tudok venni, de holnap mindenképpen. csak úgy sajnálom szegény cicát. történt már vele ilyen, akkor aggódva hívtam az orvost. ő azt mondta, hogy nem kell aggódni, és a paszta megold majd mindent. bízom benne, hogy így is lesz, de ha esetleg vannak hasonló tapasztalataitok, azt szívesen venném, ha leírnátok.
2020. júl. 5. 18:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A DM-ben vettem neki szoroldo pasztat, imadta. Ma mar egyaltalan nem is tapasztaltam, hogy oklendezne. Sokat eszik, elenk, aranyos, jokedvu. Koszonom cicasok a segitseget, sok puszi nektek!
2020. júl. 6. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!