Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Magára lehet hagyni egy cicát...

Magára lehet hagyni egy cicát egy hétvégére?

Figyelt kérdés

9 hónapos ivartalanított cicám van, akit eddig még nem hagytam egyedül. Egyetemista vagyok, párommal lakom albérletben, és eddig mindig felváltva jártunk haza, hogy valaki mindig legyen a macskával. Most 2,5 hétre elutazott a barátom, és én vállaltam, hogy itt maradok a cicóval, viszont hétvégén (péntek délután-vasárnap délelőtt) szeretném meglátogatni a családot egy másik városban. Augusztusban még 2x lesz ilyen 2 éjszakás nyaralás, ahol egyedül lenne. Kibírja a cica vagy nagyon megviseli? Tapasztalatok? Félek, hogy depressziós lesz vagy történik vele valami.

Sajnos itt nincs ismerős, aki vigyázni tudna a cicára, illetve a rokonokhoz sem tudom vinni. Ha hosszabb távra (1 hét) utazunk el esetleg jövő nyáron, akkor meg állatpanzióra gondoltunk.



2020. júl. 6. 19:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A macska simán kibírja, nem is azzal van a gond, hanem mi van ha veletek történik valami?

Ne adj isten.


Én mindig erre gondolok.

2020. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
63%

Mi 5 napig is hagytuk itthon. Nem így terveztük de a kocsinak baja lett és nem tudtunk haza menni.

Vilt elég kaja víz előtte. Semmi baja nem lett. Annyi hogy azt se tudta kihez menjen és folyamat nyávogott 1-2 oráig. Biztos azt akarta mondani hogy végre hazajöttetek rossz volt ennyit egyedül lenni.

2020. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!