Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a velemenyetek allatpanziorol?

Mi a velemenyetek allatpanziorol?

Figyelt kérdés
Egy hetre elutazunk. Sajnos ckcusunkat nem tudjuk vinni. Allatpanzio vagy maradjon otthon? Ismerosre bizni, hogy etesse, nezzen ra. Mindketto mellett szol pro-kontra erv. Otthon lehet hulyere unatkozna magat, esetleg tombolna maganyaban. Panzio, ott uj kornyezet, kis hely lehet stresszes lenne. Hallottam mat ilyet. Szerintetek mi lenne a jobb neki?

#Allatpanzio?
2020. júl. 7. 22:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem állatpanzió

Nem kell annyit foglalkozni a macska lelkivilágával majd megszokja egy-két nap után az új környezetet

A macska gondozására megkért illettő nem biztos, hogy például mindig kitakaritja rendesen a használt almot és akkor ha nem teljesen tiszta a macska alomtálcája akkor az elkezd hugyozni meg szarni a lakásban össze vissza, aminek gondolom nem örülnél

2020. júl. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tavaly par napot voltunk tavol. Hat igen. Az alom tele volt. Az ismeros azt nem takaritotta ki. A panziorol egyik ismerosom mondta, a kutyaja miutan hazavittek ossze-vissza kakilt, pisilt a lakasban. Tiszta ideg volt par napig.
2020. júl. 8. 06:32
 13/16 anonim ***** válasza:
19%
Tanulj már meg írni😆
2020. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%
Panzióba inkább ne! Lehet, hogy a kutyák kibírják, de egy macska örök életére megharagudhat rátok, hogy idegen helyen kell napokat töltenie. A macska helyhez szokik, és egy ilyen alkalom után el is szökhet tőletek, - és aztán soha az életben nem látjátok viszont.
2020. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképp sem adnám panzióba, az hatalmas stressz lenne az én cicáimnak. Idegen hely, szagok, hangok. Otthon szoktak maradni, mindennap megy valaki simogatni, etetni, szellőztetni. Akár vehetsz egy plusz alomtálcát neki, akkor azzal sem lesz akkora gond.
2020. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eldöntöttem. Itthon marad. A plusz alomtálca jó ötlet.
2020. júl. 8. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!