Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül a röntgen?...

Mennyibe kerül a röntgen? Mennyi pénzt vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt megtépte a cicámat a szomszéd kutya. Azt hittük elpusztult és a szomszéd eltemette, mert átjött szólni, de azt nem mondta, hogy visszajött a macskánk. Aztán tegnap este előjött. Anyuék adtak neki enni, de reggel megint nem volt meg. 6-odszori keresésre megtaláltam, adtam neki enni, inni, de látszik, hogy fáj neki, sír és morog amikor megmozdul, vagy jobbra fordulna. Nem tudtam megemelni sem, azt se tudom hogy fogjam meg, ha dokihoz viszem. :( Kb. mennyibe fog kerülni a röntgen? Mire számítsak a dokinál? Köszi előre is a válaszokat!
2010. aug. 2. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvostól függ. Van, ahol 2000ft, van ahol 20000ft. :S
2010. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
sztem jelentsd fel a szomszédot!
2010. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Deus88 ***** válasza:

Az elözönek:


Nem a szomszéd tépte szét hanem a kutyája ami a saját udvarán volt, a macska ment oda.

2010. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszban vagyunk a szomszéddal. Már több macskámat kinyírta a kutyája, állandóan ugat, a ketrecét betette a konyhaablakunk alá, feljelentett minket h lopjuk a gázt, meg valszeg azért is ő volt, hogy átlóg vmi faág, közbe meg fánk sincs a szomszédok felől, és kijöttek a rendőrök múltkor. Meg tőle lóg át a sok szar bokor. Meg egy felfuvalkodott, beképzeld köcsög, arra neveli a kutyát, hogy a macskát megölje.... :( Szerencse, hogy ez a cicám túlélte...
2010. aug. 2. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Úristen szegény:( Azonnal vidd, ne foglalkozz azzal, mennyibe kerül majd. Ha megmondod az orvosnak, hogy esetleg nem tudsz sokat fizetni, szerintem akkor is megmenti, ha igazán állatbarát.
2010. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!