Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Vihetek macskát magammal hordozóban Intercityn?

Hallottam már róla, hogy csak gyorsvonaton és személyvonaton lehet őket szállítani. Nem szeretném ha leszállítanának...:S

2009. márc. 30. 21:46  Privát üzenet  

A válaszok

elvileg nem szabad intercityre vinned, mert ott kering a levegő és ha valaki allergiás, akkor baj van..

ehhez képest viszont én már mentem macskával ic-n.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2009. márc. 30. 22:23 Privát üzenet

Nem lehet sajnos!

Nem csak leszállítanak, hanem keményen meg is büntetnek.

Én is vittem már, és szerencsémre egy állatbarát kalauzt fogtam ki, aki csak szólt, hogy tilos cicut vinni IC-n.

A válaszíró 96%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2009. márc. 31. 16:24 Privát üzenet
Igen, sajnos tilos. A barátnőmet az utolsó IC-ről szállították le Tatabányán, késő este és meg is büntették 6 ezer ft-ra. Azt se tudta szegény hová kapjon, kit hívjon...:-S

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2009. márc. 31. 21:02 Privát üzenet
Én vittem már,és nem volt gond!Senki nem szólt!

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2009. ápr. 1. 20:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2 hónapos babát lehet újszülött szűkítő betét nélkül hordozni csatos hordozóban?
A kislányom a 28. héten született, most 11 hónapos, (korrigáltan 8,5) és még nem tud ülni, de a súlya és a magassága miatt (9,5 kg és 77 cm) már nem fér el a hordozóban. Mi a...
Hány cm és hány kiló volt a babátok, amikor nem fért el már az autós hordozóban (0-13), és váltani kellett nagyobb ülésre?
Mi a feltétele annak, hogy egy baba autós ülésbe ülhessen, ne pedig a hordozóban kelljen utaznia?
Szeles időben vittem sétálni 10 hetesemet, ráadásul a hordozóban! Ettől pukizhat sokat estére? Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem!
3 órát a hordozóban?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!