Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetnek félősek ettől a...

Lehetnek félősek ettől a macskáim?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves hiperaktív unokahúgom,akit sokszor felhoznak hozzánk hogy vigyázzunk rá,de folyamat terrorizálja a macskákat,a farkuktól emeli fel őket ha megkarmolja ezért akkor bele rúg,vagy belenyomja a fejüket a vizes vödörbe,lóbálja őket a lábától fogva stb.

Én már megpróbáltam szép szóval hatni rá,a szüleim is,de egyszerűen leköpött,megütött vagy megharapott és elkezdett ordítani. Szegény macskák nagyon óvatosak már velem is pedig én nap hosszat velük voltam,volt hogy amíg itt volt az unokahúgom bezártam a macskákat a szobámba de ez nem megoldás mert ki akartak menni,hiába maradtam bent én is :S 13/L


2010. aug. 2. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy 7 éves emberkének már elég értelmesnek kellene lennie ahhoz, hogy felfogja, hogy nem szabad ilyeneket csinálni.

Egyébként a kérdésre a válasz: Szerintem igen, ettől megváltozhat a macskáid viselkedése.

Úgyhogy kapjon egy kis terrort a leányzó:)

2010. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen neveletlen kis hülyét minek engedtek oda hozzátok? Szüleivel kellene beszélni,hogy neveljék meg,vagy nem mehet hozzátok. Én biztos a leányt rugdosnám meg:@
2010. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy rosszul nevelik őt :S mert az anyja születésekor otthagyta a gyereket,az apja jól neveli de mivel együtt él a szüleivel ezért ők is nevelik,szóval a mamája semmit nem enged meg neki,a papája még a hátán is viszi pedig nem kicsi,elég magas :s és hiába szólunk rá,ütünk rá a kezére visszaszól vagy egy percig nyugton van aztán folytatja :S
2010. aug. 2. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúú,hát ha az én lányom csinálta volna ezt,én is hasonlót csináltam volna vele.Főképp mert mert nagyon állatmániás vagyok.Nem tudom elképzelni hogy a szülei miért nem nevelik,ezt az agressziót az iskolában is folytatni fogja,csak majd meglepődik hogy némelyik gyerektől visszakapja,és akkor persze sírva fog panaszkodni anyucinak.Na mindegy,a kérdésedre válaszolva persze hogy félnek ezek után a cicák,te pedig győzöd ápolgatni a lelküket.
2010. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a kezére ütnék egy kicsit,hanem egyszer jól pofánverném,aztán mondanám neki,hogy látod a cicák is ezt érzik. Utána garantáltan nem bántaná a macsekokat. (szüleinek meg nem kell tudniuk róla,hogy kapott,majd azt mondjátok,hogy hazudik:D)
2010. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én is állatmániás vagyok,és imádom a cicáimat,sajnálom is őket nagyon :S a 2 kutyát is terrorizálta de miután megharapta az egyik, nem ment oda hozzá többet,ebben reménykedtem hogy a macskánál is így lesz de tőlük nem tart :/
2010. aug. 2. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor senki sem figyel, ket nagy pofon a gyereknek. Aztan elmagyarazni, hogy a kovetkezo alkalommal is ez lesz. :P

A kovetkezo alkalommal ujabb ket nagy pofon.

Az ilyen elnevelt kis idegzsakok csak az ero(szak) bol ertenek. Sajnos -_-!

2010. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy megváltozik nyomorult macskáknak a viselkedésük!

ess véget ennek mert ha nem akkor a macskáid megvadulhatnak és nem csak a kis csaj kapják el és karmolják harapják összevissza hanem titeket is.És egy macska amúgy is törékeny egy két rossz mozdulat és bele is pusztulhat.Az én kutyámat is elkezdte terrorizálni az unokahúgom csak nem húzta a farkát meg ilyenek hanem rohant utána és folyamatosan mondta hogy Susi Susi Susi és nyomorult kutya mivel nagyon de nagyon barátságos csak futott előle.Első alkalommal még a kuytám Susi is bírta mert meglett futtatva energia levezetés de amikor már másodszorra próbálkozott be Susi kapásból hozzám rohant mivel az a gyerek sincs épp a legjobban nevelev nehéz rá hatni de valamilyen okból a gyerekek tisztelnek nem mintha bántanám őket meg minden én tökre elvagyok velük de ha az állatkámat bántja akárki is legyen az rászólok és ha nem hat akkor olyat ráordítok hogy kirohan a világból ha ez sem válik be elé állok és mondom neki hogy nem és nem engedem a kutya közelébe.Soha nem szabad így elfajulni a dolgokat.DE amint látom neked erősködik a kis csaj hát először szólj neki utána állj elé ha nem hat kiálts rá hogy fejezd be nem plüssmacskák! vagy ilyesmi ha ez sem hat nyugodtan csapj rá kezére fenekére vagy bárhova mondjuk arcra ne mert az balul sülhet el.Ha megharap vágd arcon ha vagy feszítsd bele szóveal egyik kezeddel nyomdd a fejét a kezedet vagy amit harap azt meg ellentétesen nyomd szájába majd hidd el a másodszorra elmegy tőle a kedve mert fájni fog az állkapcsa.Megüt fogd meg a kezét és szorítsd meg egy kicsit ha felháborodik szoríts rá sokkal erősebben.Utána elméletileg abbahagyja.leköp akkor arcon csapás de nem kicsit hanem azért érezze te vagy a sokkal erősebb és mint a kutyáknál a hierarchiába befog hódolni.Ha elkezd ordítani akkor hagyd,és fordulj és mondd nem érdekel többet ne szólj hozzá bármit is csinál ha megint rúg vagy ilyenek ahogy előbb írtam tedd ezt.Ha a macskáidon akarja kitölteni a mérgét tudasd vele hogy ők is éreznek és nem tehet velük akármit ami neki tetszik!Vagy akkor viselnie kell a következményeket amit tőled kap.

Muszáj megmentened a macskáidat mert te fogod megszívni ha elvadult inkább vadmacskáid lesznek!

Szóval pár tipp hogy megfékezd őfelségét!:)

Remélem beválnak, és segítettem valamit!:)

2010. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

rendben,köszönöm,ez nagy segítség volt :)

szellemileg visszamaradott egy kicsit a lány,ezért hiába magyarázom nem fogja fel de ha még egyszer felhozzák és bántja a macskákat akkor kipróbálom az előző tippeket.

2010. aug. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!