Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HELP! Helyre fognak jönni a...

HELP! Helyre fognak jönni a macskáim?

Figyelt kérdés
Szerintem a szomszéd vagy valaki megmérgezhette őket. Levoltak öntve valamivel, és habzott a szájuk, 7 kiscicám van .+2 anya. Enni se ettek, azt hittük h megfognak dögleni reggelre. De szerencsére nem. Megfürdettük öket. DE még akkor is habzott a szájuk, valami mérget ehettek. Utána megszárítottuk a napon öket. Enni nem ettek. Házi tejet fecskendöztem a szájukba, mert állitolag jo méreg ellen. Utána már neki is jöttek. Adtam nekik csirkehúst, ettek elég jól. Tejet is ittak már. Az egyiknek még mindig habzik a szája, és lóg a feje lefelé. Neki is fecskendezem a szájába a tejet, amit meg is iszik. Az anyák is jol vannak már, ők is esznek maguktol, már vadásztak is, hoztam egereket a kiscicáiknak. Az egyik kis cica meg is ette az egeret. De az egyik hamu színű elég rossz börben van.:( . Akkor eszik csak , ha fecskendövel adm neki a tejet. A többi már viszonylag jól van, játszanak, dorombolnak és isszák a tejet, meg a húst is ették. Épp s hétvégén vihették volna el az uj gazdáik, de még nem adjuk oda, mert nem jöttek helyre teljesen. Nagyon aggódon azért a szép szürke cicáért. Ugye nem fog elpusztulni? :( . Állat orvos nincs a közelben itt vidéken, a legközelebbi majd 100 km-re van .
2011. júl. 12. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A tej nagyon jó ötlet volt!!! Lehet, hogy a szürke cica többet kapott a méregből, vagy kevésbé ellenálló még az ilyenekre... Mindenesetre én drukkolok neki!!!
2011. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
hol laksz te, valami sivatagba, hogy 100 km-es körzetben nincs állatorvos? :-o
2011. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nincs állatorvos, van de az nem foglalkozik azt mondta a macskákkal, csak disznókkal lovakkal, meg ilyenekkel. Olyan állat orvos nincs erre ami macskával is foglalkozna . :S
2011. júl. 12. 13:47
 4/9 anonim válasza:

[link]


itt van részletezve mit lehet tenni

sok tej az jó,

hánytatni nem biztos, mert nem lehet tudni, hogy milyen méreg, van amelyiknél rosszabb lesz hánytatás után

sok folyadék az biztos segít

a legjobb egy injekció az állatorvostól persze, esetleg másik szomszédos faluban foglalkozik vele az állatorvos. Állatorvosi ügyelet sok helyen van [link] itt megtalálod a megyétekben hol

2011. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kizárt dolog, hogy egy állatorvos azt mondja, ha hívod, hogy nem megy ki, mert nem akar macskákkal foglalkozni - vagy elküld a rendelőből, ha odaviszed az állatokat (ha más nem a pénz tuti kell neki)


hol laksz? ajánlunk állatorvost

2011. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Találtunk, 50 km-re innen, felhívtuk, és jön nem sokára.

Hál istennek a szürke is jobban van, adtam neki 2 fecskendő tejet, utána meg megpróbáltam megint a csirkehússal, és evett ő is , még kérte nyávogott utána. Már ő is kezd rendbe jönni. :)

2011. júl. 12. 14:21
 7/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:05


A házához mentünk el az állatorvosnak, és azt mondta hogy nem foglalkozik macskákkal, az nem a tartozik a hatáskörében. :S

2011. júl. 12. 14:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt az állat orvos, azt mondta hogy valószinü megmérgezték őket. Mindet beoltotta valamivel.
2011. júl. 12. 14:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Végre, reggelre mindegyik helyre jött, már ugyanolyan elevenek mint előtte, játszanak ,ugrálnak,harapnak :)
2011. júl. 13. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!