Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Ha vki kimegy...

Mit csináljak? Ha vki kimegy a kapun megy utánna a macskánk és az út közepére kivekszik és jáccik

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ne engedjétek ki a kapun.
2010. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ettől én is frászt kapok, főleg, ha még befekszik a szembeszomszédom kocsija alá. Nem tudom, te mivel tudsz hatni rá, én tapsolok és próbálom visszaüldözni az udvarba.

(Amúgy az, hogy "Ne engedd ki az udvarból", lehetetlen a macskánál sajnos.)

2010. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, azt írta, hogy ha valaki kimegy a kapun, megy vele a macska is. Akkor ne engedjék ki, rögtön ott meg kéne nevelni, hogy nem mehet ki. Már kiengedni sem kellene, és akkor tudná, hogy nem mehet ki. Nekem egyik macskám se megy ki soha az utcára, de még a szomszédba se mennek át. Pedig nincsenek ivartalanítva.
2010. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen ez nehéz, csibedróttal bevonhatjátok a kaput, de ha nagyon ki akar menni ez se gátolja majd benne, viszont ha izgi az udvar, a kert akkor nem akar majd kijárni elöl. A vendéget meg kisérjéetk ki és vegyétek fel a cicát amíg kimegy.
2010. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vizipisztoly. Ha kimegy utanatok akkor szepen lefrocskolni, hogy megertse, az utca veszelyes , nem jatek hely.
2010. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, a vízipisztoly is jó módszer! (persze csak jóidőben) :-)
2010. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!