Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám a szomszéd...

Hogyan tudnám a szomszéd macskáit távol tartani a kertemből? (Ide szarnak a járda közepére pedig a macskák puha talajba szeretnek üríteni nem? )

Figyelt kérdés
Ráadásul folyik a pisi az összes erkélyajtóról.
2009. nov. 14. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szólj a szomszédnak, bár a macskák nem szoktak a járda közepére szarni, elég furcsa. Láttad is hogy az volt?
2009. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a "kertet" nem jól írtam, hanem az udvaromból mert csak térkő van mindenütt, fű nincs se virág elültetve. Kutya nem tud bejönni, csak macska lehet mert mindig felkapcsol rájuk a mozgásérzékelő és láttam, hogy macskák mászkálnak fel s alá.
2009. nov. 14. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Láttad a ma délutáni filmet?

Kakkantóval!

2009. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy macskautáló kutyát!A menhelyeken gyorsan találsz ilyet!És két legyet ütnél 1 csapásra.Macska nem lenne és megmentenél egy életet!:)
2009. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Multiknál kapható macskarisztó spray: miután alaposan, erős vegyszerrel lemosod a macskapisit, befújod a küszöböket és a macska már nem is megy a közelébe, nemhogy lepisilné. Kapható granulátumban is. Néhány hétig hatásos. Amúgy, olcsóbb módja is van, igaz, ezeket sűrűbben kell alkalmazni: őrölt borsot szórsz vastagon a ház köré, vagy félbevágott vöröshagymát akasztasz arra a kerítésre, ahol a macskák közlekednek, úgy 40-50 cm-ként. Mindkettő szaga riasztja a macskákat.
2009. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A borsot próbáltam ahol át dud jönni egy résen vastagon beszórtam, egyszer kimegyek hát a borson állt a macska és felháborodva nézett, hogy miért zavarom meg..
2009. nov. 15. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondom kutya kell oda!
2009. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ha egy "macska utáló" kutyát veszel és az széttépi őt akkor már rögtön jönnek az állatvédők és pl.: beperelnek,meg vernek, meg ölnek, leöntenek egy vödör szarral... Szóval nem érdemes. Sajnos ezt elkel viselni.

Ismerősömet is idegesítette hogy állandóan átjárnak hozzá a szomszéd macskái....a kerítés réseire drót hálót tett de az egyik macska valahogy átjutott félig majd beszorult és megfulladt. A szomszéd hívta az állat védőket azok pedig veréssel fenyegették őt. Szóval nehéz az élet(sok szerencsét a kitartáshoz)

2009. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!