Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik cicabútor jobb az...

Melyik cicabútor jobb az alábbiak közül? Ti melyiket választanátok? Miért?

Figyelt kérdés

Ezeket néztem ki:


1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]



#bútor #otthon #cica #ördögi cicáknak
2020. júl. 18. 13:49
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
egyiket se. a macska jó eséllyel nem fogja használni, ellentétben egy papírdobozzal vagy a bevásárlószatyroddal
2020. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 vagy 3


A második kicsit "karcsú" ahhoz képest hogy milyen magas, így esetleg nagyobb igénybevételtől eldőlhet. Bár ezt ne vedd készpénznek, nekem saját készítésű macskabútorom van, fogalmam sincs milyen a bolti (ezt esetleg majd valaki írja meg)


A negyedik amúgy teljesen jó csak én nem adnék érte 26 ezret 😅

2020. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Ezek sajnos annyira gagyik, hogy rövid idő alatt lebontja róla a szizált.
2020. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
60 ért vettem neki, és ott kuporog a széken..
2020. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3-as, akkor ajánlanál helyettük másikat? Nem vagyok képben nagyon:D

#2-es köszi, a 2. nekem se nagyon bejövős, a 4.valóban drága, a maradék kettő közül pedig inkább a 3-as tetszik.

#1, valóban, de én szeretném, ha lenne saját bútora, meg jól is mutat:D

2020. júl. 18. 14:13
 6/9 A kérdező kommentje:
#4-es, muti milyen!:)
2020. júl. 18. 14:14
 7/9 anonim válasza:
100%

Én a 4-hez hasonlót vettem, 2 db nagytestű felnőtt macskához. Csak az alsó létra nincs rajta, illetve egérkék lógnak rajta. Olcsó nem volt, a szizál nem érdekli őket. Mi az erkély ablak elé raktuk nagyon szeretik. Sokat alszanak a fenti polcokon, alul fogócskázni, nézelődni szoktak.

Nem tudom mekkora macskákról van szó, de kismacskának valót nem vennék, egy felnőtt macskának az már elég szűkös, kényelmetlen nem fogja használni. Illetve amikor megkapták "új" szaga volt, amit nem szerettek,kellett egy-két hét mire megbarátkoztak vele.

2020. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj ezekkel, hogy nem hosszú távra vannak tervezve. A vékony kötelet akaratlanul is letépik, nekifutásból felugorva a vékony rudak nem tartják meg a darabokat, nyeklik-nyaklik és feldől, mert az aljuk kicsi a magasságukhoz képest.

Gondolj bele: 1 év alatt felnő a cica. 4,3kg a cicám és 64cm hosszú + farok, 47cm magas ülve 1 évesen. Mit kezd 1 felnőtt cica 25cm átmérőjű kör fekhellyel és 30cm hosszú lapokkal? Semmit. Ezért nem használja a cicája sok embernek, mert nem fér el rajta normálisan vagy retteg, hogy felborul.

Én More mászókát vettem, merem ajanlani! 11cm vastag rudakból áll, 1cm vastag kötéllel. Ezidő alatt munkatársam cicája 3 olcsót (Lidl) tett tönkre.

Ajánlom még a Fressnapfban emellett az Anione termékeit. Ezek drágabbak, de szamolj utána, hogy csak eddig 3x12eFt-ot költött a gagyira munkatársam én 45öt.. "Mézeskalács házikó" és abból az XL néven amit lehet venni a zoopluson az is nagyon jó!

Nem feltétlenül kell pl. ilyet venni, ha a falra tudsz polcokat tenni. Tépőzárral vagy kötőkkel rajta marad a falapon a kispárna!

Lehet venni térelválasztó elemeket. Ha ide-oda teszel bele párnát és lyukat fúrsz a lapokba bujkálni, azt is imádják! Az oldalaira vagy az elejére pedig rá lehet fúrni kaparó lapokat!

2020. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

2. Vagy 3. Mert azokon van oldalt egy kiálló fekhely. Az a nyugágy szerű, szütyő rész.

Az a macskám kedvence. Imád benne feküdni.

2020. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!