Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk beteg lehet?

A macskánk beteg lehet?

Figyelt kérdés

Napok óta alig eszik és iszik valamit,állittólag nehezen nyel, és valami fehér hab van az állkapcsán ami a szájából jön kifelé

Mozgása viselkedése normális

Mi baja van, beteg lehet?



2020. júl. 19. 20:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mérgezés jele a habzás, voltál orvosnál vele ?
2020. júl. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdező nem akarok kifejezetten belédkötni,de az,hogy a viselkedése "normális" azt hogy gondoltad?

Nehezen nyel,habzik a szája,NINCS ÉTVÁGYA,ez egyáltalán nem normális viselkedés!

2020. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

9 nem az én hibám, nem az enyém a macska

nekem nincs pénzem magamra sem,nemhogy állatorvosra,de ha lenne pénzem már elvittem volna állatorvoshoz

Azoké meg akiké a macska ők meg kijelentették, hogy nem fognak rá költeni mert előfordulhat a 20-25 ezer forintos számla is az állatorvosnál amit ők nem fognak kifizetni

Értelmetlen és kegyetlenség így macskát vagy akármilyen állatot tartani de ez nem az én saram mivel nem az enyém a macska és segiteni sem tudok rajta mert egyszerűen nincs rá pénzem

Úgyhogy ennyi, majd meglátjuk mi lesz a macskával.

Én az ügyben semmit nem tudok tenni

2020. júl. 20. 08:47
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog halni. Mi lenne vele. Itt kisírod a bánatod de csak egy doki tudja mi baja lehet. Esetleg megpróbálhatnál egy dokit felhívni és elmondani a tüneteket
2020. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Itt szerintem már az orvos sem segithet max 1-2 napja van hátra

Bemászott a szeneskamra egyik eldugott zugába és onnan nyávog

Normál esetben már rég a lábamnál lenne de valószinűleg már erőtlen ahhoz is, hogy kijöjjön onnan

Ma még nem is evett és inni sem ivott még szerintem,ki van készitve a tálja de érintetlen

Orvost nem hívok fel mert felesleges, úgyis azt mondaná a doki, hogy vigyem be az állatkórházba (bár mondjuk szerintem már késő max elaltatná) az meg pénzbe kerül ami nekem nincs.

Akiké meg a macska azok sajnálkoznak, hogy "jaj szegény macska" de egy fillért nem hajlandóak rákölteni az orvosra, inkább végignézik ahogy döglődik a macska

2020. júl. 20. 15:17
 16/20 anonim ***** válasza:

De mi az hogy nem a tiéd,de tudod hogy ki van készítve a kajája???

Na akkor hogy is van ez?

2020. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16 mert egy udvarunk van a macskatulajdonossal és az udvarra van kikészítve a kajája


Normál esetben azonnal felzabál mindent a macska de most három napja nem eszik vagy csak alig eszik valamit

Mozgása normális de nem dorombol simogatásra mint normál esetben és mintha valami hab jönne ki a száján

Egyébként én már teljesen össze vagyok zavarodva mert egyik nap a macska haldokló tüneteket mutat most meg egy félórája feltámadt a sír széléről és úgy kiszökött a kinyitott ajtón keresztül a lábamnál mint a huzat, fel a tetőre

Beszéltünk állatorvossal aki azt mondta megnézi és feltéve ha meg tudjuk fogni és elvinni hozzá


Mindegy annyi biztos,hogy ez a habzó száj, meg a nem evés, és nem dorombolás simogatásra, ez abszolút nem jellemző a macskára valami baja csak van de majd ha sikerül megfogni akkor majd megnézi az állatorvos

2020. júl. 20. 17:29
 18/20 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi baja volt, engem érdekel
2020. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Gondolom megdöglött...
2020. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
38%
MI TÖRTÉNT😭😭😭😭😭???
2020. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!