Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanátha ellen otthon?

Macskanátha ellen otthon?

Figyelt kérdés

A cicáőm elkapta és az ünnepöek előtt nem hiszem, hogy itt van orvos. Már enni se nagyon eszik. Inni se iszik.

Otthon, hogy tudom kezelni?



2018. márc. 29. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ma még van orvos szóval nem hinni kell hanem felemelni a feneked és elvinni a dokihoz. A te lázaddal is orvoshoz mész.
2018. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Igen, van egy ősi, jól bevált módszer, amelyet itt, Európában fejlesztettek ki és százszázalékig megbízható. Úgy hívják, hogy állatorvos.
2018. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A macskanátha elég komoly tud lenni!

Ma még mindenhol van orvos!

2018. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem eszik, nem iszik, akkor ünnepek végére esélyes, hogy el is pusztul.

Otthon sehogy nem tudod kezelni. Ha nem iszik, infúzióra is szükség van, plusz állatgyógyszerekre.

Vidd orvoshoz, ha más nincs, keress a legközelebbi városban ügyeletet.

2018. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy macskanátha? Orvos mondta, vagy csak arra tippelsz? Korábban kapott ellene oltást? Otthon nem diagnoaztizálunk, nem kísérletezgetünk, ha valóban macskanátha, konkrétan halálra ítéled, ha az ünnepek után akarnád orvoshoz vinni.
2018. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Most rögtön irány a doki, hacsak nem akarsz tojásfestés helyett gödröt ásni a macseknak!


Nincs ott orvos? Szerezz egy szállítókosarat, vagy ha valamiért nincs, akkor egy fedett kosarat.


Ha nincs kocsi, akkor ülj buszra/vonatra

2018. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Persze, ma nem viszi el, holnap felteszi a kérdést hogy SOS a macskája haldoklik, 200 km-re nincs orvos, autójuk nincs, busz csak napi egy jár meg amúgy is csak 12 éves és nincs pénzük, a szülei tojnak a macskára.

Minden.egyes.alkalommal.ez.van.

2018. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Elvittem orvoshoz.

Következőnek kedden tudom vinni.

Kapott injekciót. Nem kapott semmilyen gyógyszert. Kibírja keddig még?

2018. márc. 29. 20:37
 9/14 anonim válasza:
100%

Enyémnek is ez a gondja, mi is ma voltumk, én is írtam itt. Szerintem nem lesz gond.

De ha rosszabbodna telefonálj a dokinak, szombatig biztosan fogad.

2018. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapott injekciót, akkor kapott gyógyszert. Ha mást nem kapott, akkor a doki nyilván úgy ítélte meg, hogy amit adott, elég lesz. Alapjáraton ne aggódj, de ha rosszabbodna, akkor hívd fel az orvost!
2018. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!