Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet terhes?

Mitől lehet terhes?

Figyelt kérdés
Ma reggel hangos nyávogásra keltem, és akkor láttam, hogy az elhízottnak vélt macskám SZÜLT. Ez azért furcsa, mert állatorvos által felírt fogamzásgátlót heti rendszerességgel adtuk neki. Egy héten kihagytuk, de az lehet, hogy annyi elég is volt? Ja, és az lehetséges, hogy csak egy cicát szült? Átlagos 5 körül szoktak, nem? Segítsetek...

2020. júl. 19. 20:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
20-as én se értem, mondjuk én eleve senkit soha nem pontozok, eleve működésképtelennek tartom ezt a pontozós rendszert, és fölöslegesnek!
2020. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Igen, aznap, amikor megtaláltuk az elsőt egy hatalmas vihar volt, és lehet, hogy azon a helyen maradt a többi, és nem tudta áthordani őket. Valami ilyesmi lehetett, mert ugyanakkora mind.
2020. júl. 21. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!