Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki tud megbízható ragdoll...

Valaki tud megbízható ragdoll cica tenyésztőt?

Figyelt kérdés

Csak hobbi cicának szeretném itthonra. Úgy vagyok vele inkább fizetek borsos árat de megfelelő helyről kerüljön ide hozzám.

Igaz az hogy magyar tenyésztőkbe ne bízzunk csak külföldiekbe?

Ha igen légyszi írjátok honnan lenne érdemes!

Köszi előre is a válaszokat.



#tenyésztő #cica #ragdoll cica
2020. júl. 19. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanúgy vannak Magyarországon is becsületes tenyésztők. Nem is értem ezt a negatív hozzáállást. Én tenyésztő vagyok, bejegyzett, és látom a többieket, hogy s mint csinálják. Valóban van, akit eltiltanék a tenyésztéstől, de őket többnyire ki tudja szűrni a laikus is (TÖBBNYIRE, nem mindig, hisz még mindig fizetnek nekik). De ugyanúgy a külföldieket is... Láttam én már nagy külföldi kennelbol érkező cicát, akit el kellett altatni, mert olyan komoly örökletes problémája volt.
2020. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Hobby cicának? Az meg mi a tököm? Egy állat nem egy plüssfigura, felelősséget (és azok minden anyagi vonzatát) vállalsz egy élőlényért. Ez nem úgy működik, hogy hazamész, ölelgeted egy kicsit, aztán mindenki megy a dolgára. Este még odamehet dorombolni egy kicsit, de ha már kényelmetlen akkor menjen elfele.
2020. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi cica az, akit nem tenyésztésre és kiállításra vesz az ember. Ezt így hívják a macskás világban -az más, hogy kinek mennyire hangzik jól-. Ezen kívül van tenyész cica és kiállítási cica. Az árak és a feltételek eltérnek.
2020. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, hobbi cica az, akit otthonra kis kedvencnek veszel.
2020. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok negatív a magyar tenyésztőkkel csak olvastam ezt pár helyen és gondoltam én is megkérdem. Abszolút nem hajlok semerre csak mivel tapasztalatlan vagyok tenyésztők terén hisz első cicám próbálnám meg venni így gondoltam mindent meg kérdezek.

De köszönöm a válaszukat vegülis full hasznos volt a kérdésemre senkitől sem kaptam választ.

2020. júl. 20. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sikerült azóta ragdoll cicát találnod?:) Aquamarinne Dolls Kennel tenyészetet tudom ajánlani. Igaz nem olcsók, 200ezer fölött van a cica, de nagyon kedvesek, megbízhatóak.
2021. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utánuk nézek!
2021. ápr. 12. 09:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben a járok, első cicának szeretnék Ragdollt, normális, megbízható tenyésztőtől. Már szemezek egy aranyos kiscicával a Macskaváros oldalon, de a 6-os válaszoló által ajánlott tenyésztő sem tűnik rossznak. Végül tőle vettél macskát?
2021. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!