Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Letudnátok írni hogy pontosan...

Letudnátok írni hogy pontosan mit és mennyit eszik a macskátok egy nap?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggel-este esznek száraztápot. Sem a húst, sem a magas hústartalmú konzerveket nem eszik meg, egyedül a tápot. Josera, Iams, Royal Canin, ezeket szoktam váltogatni, különböző ízekben.


Én nem szoktam egész nap előttük hagyni a tápot, mert a nőstény hányásig tud zabálni, a kandúr meg csak csipegetne, így neki sosem maradna kaja. Ezért szoktam rá a napi 2x etetésre.


A mennyiség az változó, sosem mértem ki, kitapasztaltam, hogy mennyi kell nekik ahhoz, hogy ne ordítsanak éjszaka. :D

2020. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Napi 3x konzervet és tápot. A picinek össze kell keverni, mert nem szereti a szárazat, a nagy meg külön kapja, mert ő meg csak így eszi meg.

Ha húst csinálunk, akkor többet veszek és ők is azt kapnak nyersen vagy főzve.

2020. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Napi kb 3-4x kap konzervet. Emelett van egy kis tálkája, amiben mindig van száraztápja, de a konzervet jobban szereti. Konzervből kb olyan 3-4 kiskanálnyit kap minden étkezés nél, száraztápból pedig egy maréknyit kap. Ő még pici, (3 hónapos) tehát nem eszik még annyira sokat.


Ezen kívül szokott kapni macskatejet. Direkt macskáknak, mivel amikor mi tejet szeretnénk inni, mindig jön kérni, tehát veszünk neki is külön olyat, hogy ő is ihasson tejet, mert nagyon szereti.

2020. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Naponta kétszer tasakos, egyszer száraz tápot, ezek mellé mindig kap tejet.Ezeken kívül pedig még azokat a madarakat, egereket amiket elkap.
2020. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy lakásban tartott maine coonom van, Royal Canin fajtatápot eszik és nyers csirkét mindig kunyerál, ha főzök.

A száraz táp mindig előtte van, annyit eszik, amennyit akar, kölyök korától ehhez van szokva (már 8 éves). Egy 3 decis tál napokig kitart, 3-4 falatot szokott enni egyszerre. Néha jutalomból kapott régen alutasakos hamikat, amikért bolondul, viszont aknés lesz tőle az álla, ezért nem kap.

2020. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!