Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg tudom azt fékezni hogy a...

Meg tudom azt fékezni hogy a macskám az egeret ne a járda közepére rakja?

Figyelt kérdés
Adott egy 2-2,5 éves macska. Hetente hazahoz egy döglött egeret de mindig a járda közepén hagyja és csak órák múlva eszi meg. Egyszer fogott egy galambot és annak is a részeit széthorta az udvarba. Tudok az ellen tenni hogy az egereket ne hagyja a járda közepén és a galamb tetemet ne hordja szét ez udvarban?

2020. júl. 26. 08:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk kutyánk volt ilyen :D Tényleg nem tudtuk róla leszoktatni. Így legalább egyébként látod a hullát, nem csak a szagot fogod érezni, mert eldugta valahova.
2020. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

Örülj neki, hogy a járdára teszi.


Nekem 6 macsek van, ha nyitva az ajtó, simán behozzák az egeret patkányt, gyíkot.


Van hogy reggel az ajtó előtt vár, 5-6 eger, vagy patkanyfej,

Meg a többi maradvany.


Galamb, veréb, darabok..


Osszetennem a két kezem,ha a járdán felejtenék.

2020. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk anyádéknak se való macska, ha kerti dísznek kell. Annyira meg nem vidám dolog dicsérgetni az egérvadászatért, mert a kijárós macskás második leggyakoribb haláloka a mérgezett zsákmány elfogyasztása.

A kérdésedre válaszolva: Hogy hova tegye, arról sehogy nem fogod tudni leszoktatni szerintem. Ha épp elcsíped a pillanatot, mikor leteszi oda, és akkor elzavarod, megszidod - és ezt sokszor megismétled - akkor van némi halovány esélye.

2020. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem kerti dísz. Szeretjük foglalkozunk vele játszunk vele finom egészséges ételt eszik azaz húst. Köszöni szépen jól van tartva és nincs bezárva egy házba hanem szabadságot adunk neki
2020. júl. 31. 08:03
 15/15 anonim ***** válasza:
"Szabadságot adunk neki" - inkább mínusz éveket az életéből. Neki nem kell a kinti lét, neki a törődés kell. Ezzel max kínkeserves halálra ítélitek. Aztán elcsapja az autó vagy megjelenik vergődve, habzó szájjal, mert megmérgezték, akkor meg pityeregtek két napot és lesz helyette egy másik cica, hogy ugyanerre a sorsra jusson?....
2020. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!