Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy házimacskám és mindig...

Van egy házimacskám és mindig ugyanazon a helyen van, csak ott van és semmi, néha alszik. Ez a hely a járda mellett egy rész az udvarból. Miért van ott? Érez valamit?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 20:30
 1/8 anonim válasza:
talán új macskád van (ami a kérdésből nem derül ki) és még idegen neki a hely.
2013. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Több mint 1 éve van itt.
2013. márc. 11. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, és mióta van ott már azóta amióta nálad van, vagy mostanában üldögél ott? Próbálj meg vele játszani, hogy ne unatkozzon, csinálj neki játékokat! :)
2013. márc. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyi a baj, hogy nem valami szelíd. Nem tudom mit lehetne kezdeni vele, hogy közelebb merészkedjen. Ha nagyon éhes elfogadja a kezemből a kaját és akkor meglehet simogatni.
2013. márc. 12. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egy szobor csak elnézted.
2013. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Biztos tetszik neki az a hely. (:

Próbálj vele foglalkozni, játssz vele, és akkor talán közeledni fog feléd, és sokat simogasd!

2013. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már mindegy. Eltűnt szegény :(
2013. ápr. 1. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Értem a helyzetet neked nem házimacskád volt csak szeretted volna ha azzá válna. Az egy vadmacska volt előfordul hogy hosszabb rövidebb ideig lehorgonyoznak valahol felmérik a terepet szeretnek a környéken vadászni stb de egy igazi vadmacska vadmacska marad. Gyerekkoromban én is be akartam szeidíteni egyet nevet is adtam neki és jó darabon nálunk volt. De közben szabadon jött ment ő is a kert közepén ült. Jelzésértéke lehet nem tekintette otthonának a területet talán nem tudom... Egyszer amikor játszani próbáltam vele, gondolt egyet és megkarmolt és eltűnt. Utána soha többé nem láttam kiszámíthatatlanok. Ne bánkódj miatta ez egy szabad állat és ne félts profi vadász gond nélkül fent tudja tartani magát. Ha háziállatot akarsz vegyél kutyát vagy házimacskát.
2013. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!