Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica első oltása(i) kb....

Kiscica első oltása(i) kb. mennyibe fognak kerülni? És fülatka elleni kezelés?

Figyelt kérdés

Féreghajtót és bolhanyakörvet már kapott, azokkal nincs is probléma. Fülatkára gyanakszom, mert olyan, mintha sáros lenne a füle kicsit (tisztítva már volt egyébként, néhány nap múlva a probléma újra jelentkezett, tehát nem hiszem, hogy simán koszos lenne), meg újabban már vakarózik is a füle táján. :( Utcai cica volt, ki tudja, mit szedhetett össze. Szóval majd a doki kideríti, remélem


Semmilyen oltást nem kapott még a cica. Egyébként benti, de néha kiszökik (aztán persze rohanok utána :D).

Ami fontos lehet a kérdés szempontjából, hogy faluról van szó (úgy hallottam, itt nem olyan húzósak az árak, mint egy városban).


Kérlek, ne hurrogjatok le a kérdésért, diákként engem igenis érdekel előre, hogy mennyi is fog kb. elmenni életem első fizetéséből erre, mert ehhez mérten kalkulálok minden mást. :D



2020. júl. 27. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Debrecen: Az első kör oltás, féreghajtó kb. 3000 Ft volt. Nem tudom pontosan, mert másik állatot is vittem. A második körben 9000-t fizettem. Mindent kértem, még veszettség ellenit is.
2020. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk 5000 a kombinált oltás. 2400 volt az atka elleni Advocate csepp.
2020. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2020. júl. 29. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!