Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám altatás után 7...

A macskám altatás után 7 órával is mozdulatlanul fekszik, nem reagál semmire, normális ez?

Figyelt kérdés

Ma 8:00 kor altatták a cicámat, fogkőleszedés és foghúzás miatt. Most 15 óra van, és még mindig mozdulatlanul fekszik, nem reagál semmire, csak lélegzik. Tapasztalt már valaki ilyet, hogy altatás után az állat egyáltalán nem reagál a külvilágra lassan 7 órája. Nyitott szemmel és nyitott szájjal fekszik, simogatom mellette vagyok, de nem észleli.

Nagyon kétségbe vagyok esve, kérem akinek volt már hasonló helyzete, írjon!



2020. júl. 28. 15:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
A normális az lenne, hogy altatással járó beavatkozás után addig nem adják ki az állatot, amíg az nincs észnél...
2020. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Fizikális és laborvizsgálatot is csináltak neki az altatást megelőzően!

Visszavittem a rendelőbe, már javult az állapota, próbál járni majd pihen.

Viszont néha kicsit szortyog levegővételnél, nem tudom ezt mi okozhatja.

2020. júl. 28. 22:07
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyfajta mellékhatás lehet, jobban lesz majd remélhetőleg.
2020. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is nagyon furcsa, hogy úgy elvihetted, hogy még nem ébredezett. Ilyenről még nem hallottam, én személy szerint elkezdenék másik állatorvost keresni.
2020. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!