Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ehet a macska csirke szívet?

Ehet a macska csirke szívet?

Figyelt kérdés
Adtam nekik nyersen nagyon szerették. A többit megfogom majd főzni. Nem lesz bajuk tőle igaz?

2020. júl. 30. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ehet.
2020. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha normális helyről van és friss, akkor nem lesz baj. Én nem főzném meg nekik, csak a mi gyomrunk igényli a főzést, neki a nyers a természetes.

Viszont én csak szárnyast adok nyersen, sertést például szigorúan tilos, főzve meg semmit, meg se enné.

2020. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mehet neki nyersen is!

A természetben ha megfog egy madarat, azt sem kezdi kibelezni. ;)

2020. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki nyersen is. A sertést nem szabad, mert beteg lehet.
2020. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Macska ragadozó állat, vagyis a nyers hús nem okoz gondot neki, ahogy a csirkeszív sem. Persze macskafüggő, mert az én macskám nyersen nem enné meg, de azért nem, mert nincs hozzászoktatva. Benti cica lévén nincs lehetősége madarakra, egerekre vadászni. Kinti macskák meg rendszeresen vadásznak madarakra, egerekre, kisebb húllökre, és meg is eszik.
2020. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!