Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állítólag vemhes macska...

Állítólag vemhes macska tüzel. Most mi van??

Figyelt kérdés

Befogadtunk egy vemhes macskát valakitől, aki nem tudta gondját viselni. Úgy gondoltuk, hogy ha lefialt, elvisszük ivartalaníttatni. A doki azt mondta, akkor vigyük, ha már nem szopnak a kicsik. Nos, a kicsik még mindig szopnak (9 hetesek), és egyre inkább úgy tűnt, a cicus újra hasas. Azért elvittük a dokihoz, azt mondta túl nagy a vehem (ránézésre), ezt már nem tudja megműteni. Kértünk fogamzásgátlót, hogy még egyszer ez ne fordulhasson elő, így is elég szívás.

Erre a cica tegnap elkezdett furcsán viselkedni. Azt hittem, megkezdődött az ellés, ami nagyon furcsa lett volna, mert még nem olyan nagy a hasa (a doki szerint egy hónapon belül várható). Aztán leesett, hogy amit látok, az tüzelés, nem vajúdás. Fetreng, felnyomja a hátsóját, tapossa a földet, "úgy" nyávog.

Őszintén szólva lövésem sincs, hogy most akkor mi van. Vemhes ez a macska vagy nem??


(Nagyon szeretném kérni, hogy legyetek normálisak. Igen, kijáró a macska, és erről nem is akarok vitatkozni. A kérdésre válaszoljatok légyszi.)



2020. júl. 31. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívd föl az orvost, mert lehet, hogy a vemhességgel van valami gond.

Másrészt egyáltalán nem kell(ett volna) megvárni, mire abbahagyja a szoptatást, mert addigra általában úton van a következö adag, az ellés után 5-10 napra már lehet ivartalanítani. (Sok macskás tapasztalat)

2020. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, most már én is tudom. Én csak hittem a dokinak.
2020. júl. 31. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó, nem is téged akartalak piszkálni, csak sokan nem tudják. (De a dokinak tudnia kellett volna!)

NEm tudsz más orvost keresni? Mert láthatólag nem igazán van topon a doki!

2020. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Masik orvost keress szerintem is. A mostani nagyon nem tudja a dolgát.
2020. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia mi lett végül?
2021. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!