Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tanácsoljak a haveromnak?...

Mit tanácsoljak a haveromnak? Van egy macskája és elég csúnyán összeverekedett egy másik macskával, így a szeme bánja. Állítólag nagyon fáj neki, és megsérült a szeme, de nem hagyja megnnézni normálisan.

Figyelt kérdés
Mivel lehetne kenegetni neki? Vagy mit lehet tenni?Mert szerintem az orvosra nem fognak költeni...-.-"

2014. febr. 25. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
szemészet, ha tényleg baj van, úgyis odaeszi a fájdalom
2014. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyhogy odaeszi? -.-" Értelmesebben esetleg?
2014. febr. 25. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
odaeszi = rákényszeríti magát valamire.
2014. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vidd el te orvoshoz. Ivartalanitatni kellene.
2014. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orvos, szemtisztítás(mármint az orvos) aztán ivartalanítás és akkor nem fog verekedni! Ha nem viszi el és elfertőződik akkor nagyon csúnyán járhat a cica!
2014. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat, ha nem foglakozik vele, akkor orakon belul is belehalhat a macska egy elfertozodott szemserulesbe...
2014. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kor-Nelly ***** válasza:
Nekem anno az ivartalanított kandúrom kiverekedte az egyik szemét...Eltűnt vagy két napra, aztán rémes állapotban tért haza....A lényeg, hogy kioperálták a sérült szemét. Az ivartalanítás nem óvja meg az ilyen jellegű sérülésektől. Eddigi életem során volt 11 cicám, abból 10 ivartalanított és mind verekedett (lányok is). Az ivartalanítás a túlszaporulattól véd meg, a betegségektől sem kijáró macskáknál. Vigyétek el orvoshoz, egyáltalán nem biztos, hogy úgy jár a cicátok, mint az én Marcikám járt. Ha a szeme megmenthető, az csak ott fog kiderülni.
2014. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kzsol válasza:
Igen jobb orvoshoz vinni ha elfertőződik akár bele is halhat a cica addig is sebfertőtlenítőtvhasználjon a barátod h kissebb legyen a tetanusz veszély
2014. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!